Oli Seagull

Найцікавіша туш для вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High в кольорі Burgundy Haze

Найцікавіша туш для вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High в кольорі Burgundy Haze
Найцікавіша туш для вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High в кольорі Burgundy Haze
Найцікавіша туш для вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High в кольорі Burgundy Haze

Burgundy Haze - неймовірний колір, який, здається, я чекала все життя ))

Хоча я і бачила багато оглядів перед цим,всеодно боялась, що вона буде дуже схожа на Burgundy Lash Sensational Lash/Cils.

Але це зовсім не так!

Флакон просто шикарний - в цьому кольорі він виглядає як справжня королева серед усіх тушей цієї серії.

Зсередини все той самий довгий і дуже гнучкий пензлик.

Консистенція туші досить рідка, дуже наближена саме до чорної версії цієї серії. Відбивається сильно і набирається дуже багато на вії. Щоб гарно профарбувати, мені довелось пару разів окремою щіткою зняти залишки і гарно все підчистити, бо повіка була заляпана повністю.

Колір туші на віях виглядає просто приголомшливо! Здалеку він темний, але як тільки попадає на світло, то розкривається той неймовірний бордовий відтінок. На фото його складно спіймати, але тут видно його порівняно з бровами.

На останньому фото максимально видно м'якість відітнку при денному не холодному світлі.

Tуш добре подовжує вії і не осипається протягом дня. Я змила її звичним для себе способом - спочатку теплою водою, а потім піною для вмивання.

Якщо ви любите бордові відтінки в макіяжі і до цього також були прихильницями коричневих тушей то обов'язково спробуйте Maybelline New York Lash Sensational Sky High в кольорі Burgundy Haze. Ви не пошкодуєте!

А тут можете заглянути 👀, як виглядає ця туш в кольорі Brown

https://club.makeup.com.ua/post/26872/