Oli Seagull

Ще одна коричнева туш, яка вартує уваги: Maybelline New York Lash Sensational Sky High

Ще одна коричнева туш, яка вартує уваги: Maybelline New York Lash Sensational Sky High
Ще одна коричнева туш, яка вартує уваги: Maybelline New York Lash Sensational Sky High

А я продовжую скуповувати коричневі туші!

Моє перше знайомство з Sky High в чорному кольорі не задалось (до речі з Lash/Cils Sensational була така сама ситуація))

Але дівчата писали, що в коричневому вона трохи інша. Тому я дала другий шанс.

І вона справді виявилась значно краще.

Чому мені не підійшла чорна?

Перший тиждень -півтори вона була дуже жирна, її неможливо було охайно нанести . На віях її було забагато, вона дуууже сильно відбивалась, я думаю це із-за гнучкої щіточки. Взагалі я нормально відношусь до відбивання туші, але то було занадто. І начебто з часом вона мала б підсохнути і стати краще,як це зазвичай буває з тушами, але вона почала не просто трохи підсихати, а засихати. За місяць вона стала ще гірше, наносилась комочками і більше я її не торкалась.

Maybelline New York Lash Sensational Sky High в коричневому кольорі виявилась гарною з першого дня нанесення. Так, вона жирнувата, але наноситься краще і фарбування не займає стільки часу, як з попередньою.

Дизайн в неї дуже гарний. Вона додає якоїсь естетики косметичці)

Щііточка довга і дуже гнучка. Для мене це не є плюсом, бо більше бруднить око.

Носиться дуже комфортно.

В мене жирні повіки і ця туш не відбивається і не осипається. Дуже достойно витримує день.

Це чи не найперша туш, яка сподобалась мені в два шари. Я не люблю многошаровість, бо вії відчуваються важкими і не комфортними. Тут золота середина!

Змиваю її теплою водою. Якщо є залишки, то домиваю під час вмивання пінкою.

Я не скажу, що вона стане улюбленою коричневою тушшю, але як альтернатива - дуже класна!