Dana Kravchuk

Eveline Variete Lashes Show

Eveline Variete Lashes Show

Красунечки, ділюся враженнями про туш Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Full Volume Ultra-Length Mascara❤️

Золотий флакон з чорним мереживом та маскою, виглядає стильно

Позаду є наліпка з інформацією про продукт
Об'єм туші - 10 мл
Колір - класичний чорний
Термін придатності - 6 місяців з дати відкриття
Ціна в середньому 120 гривень, що досить бюджетно (на хороших акціях можна вхопити і за 90)

Щіточка силіконова, з короткими щетинками. Трішки звужена до кінця.

Що обіцяє виробник?
- насичений чорний колір;
- рівномірне нанесення без грудочок;
- довгі, розділені вії з завитком;
- не обсипається і не розмивається протягом дня;
- збільшення об’єму.

Обмежувач набирає туш дещо з надлишком, і кінчик треба витерти, інакше можна забруднити внутрішній кутик ока.
Вії з тушшю помітно подовжуються, з'являється об'єм. Грудочок немає. Висихає швидко, довго чекати не треба.
Щодо розділення - тут виникає проблема: туш іноді склеює вії, особливо коли її багато на щіточці. (у мене завжди так трапляється з силіконовою короткою щіточкою, за це дуже її не люблю).
Щоб вії виглядали розділеними треба трішки постаратися та набити руку, чи додатково прочесати їх іншою зручною щіточкою, як я і роблю.

Те, що мене вразило - стійкість та якість 😍
Туш добре відносилася з ранку і до вечора, НЕ перебилася, НЕ осипалася та НЕ створила "ефекту панди", при тому, що я маю чутливі очі, які постійно сльозяться.
Такий ефект я отримала вперше за останні декілька років, і заради такого ефекту можна "потанцювати з бубном" навколо щіточки)

Змивається туш добре, як міцелярною водою, так і гідрофільною олією. Проблем з цим немає

Тушшю я залишилася задоволена, навіть попри деякі незручності до яких можна звикнути (чи просто набити руку 😅). Додаю її до своїх фаворитів декоративної косметики і можу сміливо рекомендувати усім 🥰