Diksizavr

Мої хотілки #wishlistmakeupclub

Мої хотілки #wishlistmakeupclub

Взагалі у списку бажань у мене всього 6 сторінок, і більшість продуктів у ньому це те чим я користуюсь на постійній основі, і просто спостерігаю за ціною. Але зараз я покажу вам те, що я дійсно жадаю.

1. Mixa Hydrating Hyalurogel Intensive Hydration

Зволожуючий крем-гель для нормальної та чутливої шкіри обличчя з гіалуроновою кислотою і гліцерином

Отримала від мейкапу пробник у подарунок до замовлення, тепер же хочу повну версію))) Має гарний склад, чудово зволожує надовго, шкіра після нього дуже приємна на дотик, не створює плівку на обличчі, приємна консистенція, яка легко розприділяється по шкірі. Обовязково замовлю, коли закінчу свій крем яким користуюсь зараз .

2. LN Pro Kajal Eye Liner Гелевий олівець для очей у 101 відтінку

Купила би Ламель, але у них чорного часто немає в наявності, та й ціна вища. Цей же по відгуках нічим не поступається.

3. LN Pro Fusion Palette Eyeshadow Тіні для повік

Дуже хочу цю маленьку нюдову палеточку у 103 відтінку. По відгуках мають бути непогані. Взагалі то у мене тіней вистачає, але тут просто хочу, тай все!)

4. Avon Luck Парфумована вода

Це моє парфумерне кохання ще з шкільних часів. Періодично їх купую. Зараз вже рік, як вони скінчилися, хочу поновити.

Тип аромату: квіткові, східні, фруктові;

Початкова нота: Бергамот, Мандарин, Червоні ягоди;

Нота серця: Білі квіти, Квітка кактуса;

Кінцева нота: Сандал.

5. Щітка для волосся, бузково-бірюзова Tangle Teezer Wet Detangler Hairbrush

Ну це вже моя хотілка під впиливом Makeup Club. Ціна хоч не маленька, але пару десятків збережених волосин вдень, думаю того вартують)))

Ну ось і усе:)

Мої хотілки #wishlistmakeupclub
Мої хотілки #wishlistmakeupclub