Oli Seagull

Janeke Superbrush

Janeke Superbrush

Декілька років дивитись на неї і не купувати, а після челенджу Makeup купити на наступний день після публікування свого віш-листу з нею у списку 😂

Магія чи стратегічний хід маркетплейсу? 🌚

Janeke Superbrush

8 років я була шанувальницею Tangle, але дуже було цікаво спробувати Janeke.

Мій продувний гребінець від Ласкавої почав мене дратувати, бо через раз робив мені вузлики і я видирала волосся, почала думати міняти , а тут ще і цей челендж.

Прямо натякнула (сказала в лоба) чоловіку, чи не хоче він мені подарувати гребінець)) Мій перший тангл також дарував мені він, але там без натяків)) Вирішила не змінювати традиціям!

Три години обирала між двокольоровими пастельними і чорними тонами, задовбало і взяла самий яскраво - рожевий, що був 😃

Ще пів ночі мала сумніви чи таки свій колір я обрала, але коли отримала вже сумніві не було)

Не те, щоб я була шанувальницею рожевого, але цей ну просто Ваууу. Насичений, неоновий, барбі-колір 🤩

Побігла мити/сушити голову одразу після отримання.

Хвилювалася, але залишилась повністю задоволена!

Мокре волосся розчисав добре, при сушінні все було також легко і гладенько, без вузликів і видирання. Голову не шкрябає, приємний💘

Читала відгуки, що багато хто сумнівається з приводу оригінальності. Мені ні з чим порівняти, хоча думаю заради інтересу піти взяти китайський аналог. Перевіривши по всім доступним пунктам в інтернеті, наче все сходиться. Зі штрих-кодом також все в порядку. Запаху пластику немає!