Yana Osyka

Adept cosmetics Ninhydrin

Adept cosmetics Ninhydrin
Adept cosmetics Ninhydrin
Adept cosmetics Ninhydrin

Особиста подяка виробникам, що не поклали золотого, або коричневого. Бо погано вже від однобоких кольорів

Adept cosmetics Ninhydrin
Adept cosmetics Ninhydrin
Adept cosmetics Ninhydrin
Adept cosmetics Ninhydrin

Я завжди наношу шимер на клей для глітеру від Nyx. Але тут це не працює, тіні скочуються. Шляхом перебирання різних баз, виявилось що блискітки з Ninhydrin тримаються і сяють на базі Plouise. Але всеодно можуть трохи скотатись, це залежить від їх настрою, я тут безсила

Що ж, поговоримо детальніше про тіні. Матових два відтінки. Палетку брала як прикрашалку, тому не засмучена їх кількістю. По якості все гуд. Якщо наносити легким пензликом вийде симпатичне тушування. Головне не перестаратись з накладанням слоїв - так легко отримати сірі плями

  • АСМ 31 сіро-рожево-коричневий, середньотоновий. Якщо хочется злегка бруднуватого, цікавого макіяжу можна брати
  • АСМ 32 жовто-коричнево-зелений. Так само виглядає як грязючка, але незвичайна. Можливо, гама матових не зовсім пасує до мого типажу, але мені подобається.

Шимери. Ось тут можна награтись, наексперементувати скільки завгодно. Якщо просто - я їх всих люблю, хоч і формули тут різні

  • ACD18 світло-золотий з рожевим відливом, яскравий. Використовую для внутрішнього куточка ока, та й на все повіко виглядає свіженько. Іноді скочується. Але це не велика біда, бо має світлу базу, що схожа на колір шкіри
  • ACI18 просто персиково-рожевий, максимально ніякий відтінок. Ним не користуюсь
  • ACI22 шикарний зелений, з жовтинкою. Переливається з бронзи, в золото, далі в зелений і в темно-зелений. На повсякдення прекрасний, не є надто яскравим і текстура досить вдала, не скочується

ACI19 рожевий, на бронзово-сірій підложці. Для настрою: «я у мами гранжиха». Схожий з ACI23, але більш сіруватий і тьмяний

  • ACI20 це найкращій відтінок. Він наче горить блакитним сяйвом на очах. База фіолетово-рожева, а блискітки просто космос. Моя давня мрія мати такий колір в колекції
  • ACI21 синій шимер з блискітками, насичений і яскравий. Користуюсь рідко бо такі темні шимери не для мене. Мінус - текстура надто кремова, скочується, потрібна підложка
  • Ninhydrin щось на дуже гарному, холодно-рожево-сіруватий шимер. Сумно, що є схожість з однушкою Glam Shop Bright Amethyst.

В них однакові рожеві блискітки, але база різна. У Ninhydrin вона темно-зелена, у Bright Amethyst прозоро-біжувата. Відтінок Glam Shop більше схожий на Dreamscape з Futurism VI: Lunar Lavender, від Kaleidos. Хоча при штучному освітлені різниці майже не видно

ACI23 такий яскравучий, рожево-ягідний, перелив жовто-зелений. Наче колір тропічного жучка. Як і з відтінком ACI21 треба погратись в нанесенні, але результат того вартий

  • ACI24 блакитно-зелені блискітки на тепло-коричневій базі. Стандартний відтінок для дуохромів, але тут він дуже симпатичний
  • ACI25 світло-салатовий, з темно-зеленим переливом. Неймовірно літній, як зелень після дощу
  1. ACI19
  2. ACI19
  3. ACI25, ACI23
  4. ACI20
  5. ACI21
  6. ACI24
  7. NINHYDRIN
  8. ACD18
  9. ACI22, ACI25 + ACM32

💚Ninhydrin від Adept cosmetics унікальна. Захоплююсь її красою та продуманістю. Вона ковток свіжого повітря в макіяжній справі. Постійно нею користуюсь. Мій чоловік, на все блискуче і цікаве каже: “Це Ninhydrin?”. І майже завжди він правий. Тепер палетки інших брендів здаються такими однобокими. Отже, пора починати шлях до інді-брендів