Hrystja_

Моя мега_супер_класна покупка травня…

Моя мега_супер_класна покупка травня…

Philips SenseIQ BHS830/00

Цей стайлер я хотіла дууууже давно, дуже довго наважувалась, бо це не зовсім бюджетно. Обирала між дешевшими моделями...але, все-таки, зупинилась на ньому.

Тепер декілька слів про опис)

Виробник заявляє, що тут душе швидке нагрівання...так, він дуже швидко нагрівається, 5 секунд і вже гарячий...перший раз я не очікувала, і обпеклася 😅.

Більші пластини дозволяють охоплювати більше волосся, швидше робиться вся процедура вирівнювання.

Є 14 температурних режимів ..від 170 до 220, режими швидкості.

Технологія SenseIQ зберігає до 70% природної вологи волосся... так, волосся не є таке сухе, як після звичайного вирівнювача, це факт, який я оцінила.

Система Tetra ionic, завдяки якій в 4 рази більше іонів потрапляє на волосся, роблячи його дуже гладеньким і сяючим. Так, це дійсно працює... я в шоці😳. В мене волосся дуже пористе, коли випрямляла звичайним вирівнювачем, було попалене, ламке. Тут воно стало дуже гладеньке, я дійсно це бачу.

Я підстригалась ще в лютому, а кінці виглядають так, ніби недавно їх зістригла.

Ще вказано, що під час вирівнювання, випрямлять сам змінює температуру, яка буде краща для волосся....не можу простежити, чи дійсно це так, але, вірю на слово🤣.

Цим стайлером я дуже задоволена, це той випадок, коли не варто економити. Він вартує кожної своєї копійки 👌.

Моя мега_супер_класна покупка травня…
Моя мега_супер_класна покупка травня…
Моя мега_супер_класна покупка травня…