Missmili

Супер класні і супер бюджетні блиски від Essence 💜+Аналог відомого блиску Dior у відтінку Stellar

Супер класні і супер бюджетні блиски від Essence 💜+Аналог відомого блиску Dior у відтінку Stellar

Блиском від essence у відтінку 104 я вже давненько користуюсь,блиск мені настільки сподобався,що я вирішила собі придбати ще два відтінки,тим паче що коштували вони по 40 грн,то гріх було не взяти)

Пропоную розглянути всі три відтінка і їх свотчі:

Супер класні і супер бюджетні блиски від Essence 💜+Аналог відомого блиску Dior у відтінку Stellar

1.🍒Це мій першенький-104 відтінок,повна назва Poppin Pomegranate

Хоч заявлений він як з гранатом,але на смак вишенька!Блиск не липкий,доволі стійкий,має легкий присмак вишні,і також маю зазначити що всі блиски цієї лінійки мають легкий присмак -присмак блиска,такого звичайного класичного,недорогого,трохи гіркуватого,але він доволі не нав‘язливий і до нього швидко звикаєш,а згодом зовсім його не помічаєш

Колір прозоро-червоний,як вишневе желе,такий відтінок освіжає і буде пасувати будь-кому

2.🍈Відтінок 101 Lovely litchi

Мені на смак диня натуральна

Це густий прозорий блиск з легким шимером якого на губах його майже не видно,він дуже блискучий і надає губам лакового блиску ,класно виглядає як соло так і на будь-яку помаду чи тінт.

3.🍇Відтінок 105 Bouncy Bubblegum

На смак виноград

То є мій улюбленець,він виглядає точно як блиск від Dior в відтінку Stellar,той блиск я дуже любила,єдине що у нього блискітки були великі і трохи царапали губи,а блиск essence має делікатні блискітки,а колір на губах точнісінько такий самий)Це густий прозорий блиск з фіолетовими,рожевими і синіми блискітками,має холодний підтон,а виглядає неймовірно!

💗💗💗