Missmili

Maybelline New York Hyper Easy

Maybelline New York Hyper Easy

Мій повсякденний макіяж це туш,тон і блиск чи помада,але був час коли кожен мій мейк не обходився без тоненької охайної стрілочки,дякуючи Мейкапу я згадала той гарний час і знову почала малювати стрілки)💗💗💗

Maybelline New York Hyper Easy

Підводка прийшла гарно запакована в плівочку,дуже тонка наче олівчик має стильний чорно-рожевий дизайн

Аплікатор має вигляд пензлика,це не фетровий наконечник що може малювати а може не малювати,це саме пензлик який гарно просочується пігментом,не царапає повіку і дуже м‘яко ковзає по шкірі,кінчик тоненький,ним можна робити як делікатні тоненькі стрілочки так і більш яскраві широкі.

Підводку дуже зручно тримати в руці,вона не ковзає і не випадає,її можна тримати як олівчик

Останній раз я малювала стрілочки років з п‘ять тому і здається мені,що я трохи втратила фору😂але навіть незважаючи на це мені було досить легко їх намалювати

Підводка має бомбезну стійкість!вона не тріскається і не осипається,водою чи сльозами😂її не злякаєш.

Вона не розмазується і не відбивається,швидко сохне,нею можна круто пропрацювати область між війками

Я її тестувала в робочий день то всі 12 годин стрілочка залишалась на місці як прибита)

А змивається найкраще гідрофільним маслом)

💗💗💗