wowmom

Сяючий скарб для спекотного літа! Один продукт замінить і тіні, і хайлайтер, і шимер для тіла

Сяючий скарб для спекотного літа! Один продукт замінить і тіні, і хайлайтер, і шимер для тіла

Привіт, красуні!

Як же міняються смаки! Раніше для мене в пріоритеті був макіяж з яскравими тінями, дуохромами, складними тушовками, і матовим обличчям, то зараз я віддаю перевагу напівпрозорим текстурам та легкому сяянню.

Мені подобається, коли поодинокі блискітки сяють, наче маленькі діаманти. Ще навіть два роки тому, я обирала хайлайтери, які дають помітний яскравий гладенький блік, то зараз мені більше подобається текстура, як у спарклів. Знаю, знаю, не всім таке підходить, але я прямо кайфую!

Саме тому, в мене з'явився хайлайтер Sinart Diamond.

Сяючий скарб для спекотного літа! Один продукт замінить і тіні, і хайлайтер, і шимер для тіла

Ремарка

Навколо бренду Sinart було багато скандалів, адже його власниця на початку війни ляпала своїм язиком, що треба і не треба, АЛЕ!

Бренд офіційно вийшов з країни-агресора та випускає новинки для українського ринку чудової якості. Для мене саме це важливо.

Та повернемося до хайлайтеру.

Упаковка вироблена з дзеркального пластику, який може трошки "залапуватись", але не критично.

По відчуттям, це не люксова упаковка, але, якщо не тримати його в руках, так і не скажеш - виглядає пакування досить достойно.

Кажуть, що частенько цей хайлайтер приїжджає розбитим, та мені пощастило - все цілісіньке.

Спаркл випускається у двох віддінках: в рожевому, та золотому, і, вони обидва прекрасні, тому сміливо обирайте той, який вам більше подобається!

Я собі купила золотий віддінок.

Ох, хлопчики-дівчатка, як же він сяє!

Текстура тоненька, і блискітки дуже маленькі.

Наприклад, у знаменитого хайлайтера від Ріанни, сяючі частинки крупніші.

В залежності від обраного інструменту для нанесення, можна отримати різний ефект на обличчі.

Якщо використати щільно набитий пензель, вийде дуже яскравий ефект, і буде помітна кольорова база. Його можна навіть зашліфувати. Це класний варіант для вечірнього макіяжу.

Але якщо взяти більш пухнастий пензлик, і наносити легкими рухами, то в результаті залишаться лише маленькі золотисті блискітки.

Це дуже круто виглядає на тілі, особливо, при штучному освітленні.

До речі, виробник заявляє, що хайлайтер водостійкий, і це правда.

Я намазюкалась ним вранці, та по обіді, вирішила освіжитися в душі, бо дуже спекотно, і блискітки залишилися на місті! Це вау! Звичайно, якщо потерти мочалкою, вони зникнуть, але так-то тест на водостійкісь хайлайтер пройшов на відмінно.

Єдиний мінус у цього хайлайтеру, це те, що його всього 4 грами, а хочеться ним обмазатися з голови до ніг!

Сподіваюсь, він не скоро закінчиться, але поки що я його і в якості тіней використовую, і як хайлайтер, і поверх іншого хайлайтеру, як топер, і як шимер для тіла.

Ну дуже гарний продукт, який став мастхевом цього літа!

Всім бажаю сяяти, і дякую за увагу 😘