Pilirina 💛💙

Я і йога в одній картинці! 🧘‍♀️ #yogabeautymakeupclub

Я і йога в одній картинці! 🧘‍♀️ #yogabeautymakeupclub

Я колись займалася йогою. Ютюб допоміг. Намагалася себе ламати з усіх сторін. Щось не зрозуміла кайфу від цієї ортодоксальної фізкультури тіла. Етимологія саме мого мозгу не поєднує віру і філософію концепції індуїзму зі мною самою. Особливо, зараз. Не в нашій країні, не в цей час.

Це тема зараз настільки популярна, але йога - це ж не просто стиль життя. Це традиція. Чакри - це прекрасно, самопізнання через Санатхі - божественно, але я не зовсім розумію, як цю тему можна пов’язати з косметичними фаворитами. У б’юті-клубі автори люблять косметику, парфуми, догляд за собою, а не еко-культуру та духовну практику. Вибачте, але це моя власна думка!

Тож, як ви думаєте, що потрібно тілу для розслаблення мозгу у процесі йоги?

  • Вибрити ВСЕ, крім волосся і обличчя? Arko у допомогу! Такий собі фавор, але згодиться, бо професійні заняття з йоги коштують чимало, треба економити.
  • Не воняти! Авжеж, це - відволікаючий пунктик. Garnier такий собі помічник. Але кожен обирає своє.
  • Масажувати своє тіло доступними і якісними кремами. Повернемося до бюджету з першого пункту.

Аюрведику не люблю! Тож поєднувати індійську духовність з їх дешевими товарами навіть не хочу.

Пишаюся своєю нацією та своїми виробниками! 🇺🇦

У мене все!