Дівчатка) приєднуйтесь! Будемо разом розбират ись…
Загалом, попали в ручки чудо крапельки. По опису - автозагар. Я давно хотіла щось легке. Особливо з тим, що в моєму місті дощ - це норма) Сонце - ти де?!
Я дівчинка смуглява і мене зацікавила можливість створення цього ніжного бронзування (особливо зимою). Можливо менше треба буде використовувати тоналку.
Але продукт я вже маю, а от питань багато. Чи мав хто досвід з такою штукою?
По інструкції треба додати декілька крапель в зволожуючий засіб. І от я не зрозуміла. На всю банку? Чи лише на щоденну дозу? Хтось може підказати? Бо я вже щось боюсь то користувати.
Якщо розберемось з тим дивом, можемо продовжити разом його тестувати. Я готова затестити ❤️
Коментарі (0)