Кузя Ю-а

Створюємо настрій і спогади з arley sign

Створюємо настрій і спогади з arley sign

Цей цьомчик на фото, це не помада, це тимчасова татушка з терміном витривалості близько тижня!

Ні, я не жартую :) вже не раз я писала про цей бренд, бренд, що створила львівʼянка. Бренд, що створює тимчасові тату любих дизайнів. І для дівчаток, і дорослих дівчаток 💕 і хлопчиків і для мужніх чоловіків.

Мушу відмітити, що іх тату не викликають аллергіі. Перевірено моєю дитиною з гострим АД. І тільки ці татушки продаються в дитячих поліклініках. Жодний аналогічний бренд я не пораджу від слова "ніколи". Бо бачила жахливі випадки опіків та аллергій від інших татух. От так от. Але зараз про неймовірних Arley Sign!

Сьогодні з донечкою, ми вирішили показати, як іноді бавимось різними дизайнами татуювань і створюємо гарний настрій собі. Доречі, ці цьомчики чудова ідея на Валентина. А ще, в них є веснянки з серденьками! Це надзвичайно гарна ідея стилізації до свята! Беріть до уваги 💕

Носяться близько Тижня! Знімати легко. За допомогою олійки, спиртовмістких засобів чи банальної клейкої стрічки.

Татуювання гарно переносять душ. І тримаються в первозданному вигляді :) Щодня нова ти з Arley Sign

Створюємо настрій і спогади з arley sign
Створюємо настрій і спогади з arley sign