Missmili

Огляд на подарунковий бокс.Частина 1

Огляд на подарунковий бокс.Частина 1

Дякуючи Мейкапу я отримала чудовий бокс з яскравим наповненням, з класними доглядовими засобами і декоративною косметикою

Саме тому я вирішила розбити відгук на декілька частин,бо таке цікаве наповнення варте більш детальної уваги

Пропоную розпочати з декоративної косметики)

Ну,поїхали😉

Огляд на подарунковий бокс.Частина 1

Дівчатка з MakeUp запропонували мені на вибір два відтінка тонального

0.5-2 світло-бежевий

2-3 бежевий

Так як я володарка дуже світлої з рожевим підтоном шкіри,то я обрала відтінок 0.5-0.2,звичайно були сумніви підійде чи ні,бо в колекції представлено тільки два відтінка

Але коли я отримала бокс то полегшено зітхнула-вже в пляшечці було видно що відтінок схожий на те що я беру зазвичай)

Як правило при виборі тонального я обираю відтінки з назвами- Porcelain,ultra light,clair

Alliance Perfect Nude-це легка,зволожуюча тональна сироватка яка створена щоб вирівняти тон і надати сяйва шкірі,в складі має Гіалуронову кислоту для зволоження шкіри

Тон представлений в скляній пляшечці зі зручною піпеткою

Перше враження було просто Вау! вона настільки легка по консистенції як водичка чи тонер,і були сумніви що така консистенція не буде здатна перекрити дрібні недоліки але на щастя я поспішила з висновками і тональний мене приємно здивував

Він настільки легко розподіляється по обличчю що для його нанесення не потрібно додаткових аксесуарів по типу спонжиків чи пензликів,достатньо легенько пройтися подушечками пальців і вуаля ти красуня💗

Відтінок мені повністю підійшов,він без рижини чи жовтизни,має нейтральний підтон,на обличчі він виглядає натурально і без еффекту маски,не підкреслює пори чи зморшки,дрібні недоліки тон добре маскує,і його майже не видно на обличчі,він легко тушується і нашаровується,можна вар‘ювати покриття від супер легкого до більш плотного

Я його протестувала в спекотний робочий день в офісі і тональний себе чудово показав,він не мажеться,не западає в пори,тон не змінився і не окислився і під кінець дня я все ще виглядала достойно😂

Тон заявлений як з натуральним сяючим фінішем,але як на мене він виглядає більш матуючим і оксамитовим,без сумніву для мене це плюс,бо я володарка комбінованого типу шкіри з жирною т-зоною і сяючі тональні

підкреслюють цю особливість

Такий легкий тон не потребує додаткового нанесення пудри

Alliance Perfect Nude мені сподобався —це класний літній варіант покриття для легкого,невагомого натурального макіяжу

Також хочу подякувати Мейкапу і дівчаткам-учасницям спільноти!Ви такі класні,кожна з вас така особлива,гарна і варта найкращого😘💗Цьом)