Missmili

Огляд подарункового боксу.Частина 2

Огляд подарункового боксу.Частина 2

Вже дуже давно мріяла спробувати легендарну туш Telescopic,ще в часи мого студенства ця туш була дуже популярна але тоді мені так і не довелось її затестити

І ось я її отримала ще й в новій версії

Туш обіцяє нам стійкість до 36 годин,подовження і розділення без грудочок,в складі має кераміди які зміцнюють і надають блиску віям

Огляд подарункового боксу.Частина 2
Огляд подарункового боксу.Частина 2
Огляд подарункового боксу.Частина 2
Огляд подарункового боксу.Частина 2
Огляд подарункового боксу.Частина 2
Огляд подарункового боксу.Частина 2

В першу чергу хочу відмітити щіточку,вона настільки незвичайна,як лопаточка, здавалось що без танців з бубнами не обійтись,але виявилось все дуже легко і просто,плоска сторона гарно прокрашує основну масу війок,а бічною дуже зручно фарбувати вії від кореня і розділяти їх

Наносити туш було зручно, щіточка не дряпає повіки,легко профарбовує навіть найкоротщі війки,наноситься тонким шаром без грудочок

Упакування у туші на висоті,це чорний матовий футляр який виглядає дуже стильно і лаконічно

Еффект від туші сподобався-вії супер довгі,розділені і без комочків,профарбовані і підкручені від самих коренів,але є але…стійкість у туші підкачала,хоч і вона обіцяє триматись 36 годин,в мене вона осипалась години через дві😔

Я знаю що в L’Oreal є класні туші,моєю улюбленицею довгий час була So Couture,але саме в туші Telescopic Lift мені не вистачило стійкості.