Hanna Domashenko

Масло для волосся CHI

Масло для волосся CHI

Почну з того, що в мене на пробу є 2 засоби від марки CHI. Перш ніж придбати щось з більш дорогого сегменту кльово мати можливість придбати щось у міні форматі, щоб зрозуміти - варто платити за повний розмір чи ні.

У мене довге фарбоване на кінчиках волосся. Тому хотілося знайти свою ідеальну олійку для кінчиків, щоб краще їх живити. Я придбала відновлюючий комплекс для волосся з шовком CHI Silk Infusion та олію чорного кмину CHI Luxury Black Seed Oil Dry Oil.

Перш за все, цих маленьких пляшекок вистачає на дуууже довго! Використовую декілька крапель для волосся, яке сягає майже поясниці. Шовк для волосся має кльовий запах якихось салонний процедур для волосся, олія з кмином нагадує якийсь чоловічий парфум.

Обидва продукти дуже сподобалися! Кльово зволожують волосся без обтяження - що для мене дуже важливо! Але майте на увазу - потрібно реально декілька крапель - інакше матимете ефект брудного волосся, а то нам точно не потрібно!😁

Волосся після масел має гарний аромат та блиск. Воно живе та розсипчасте! Те, що треба!

Масло для волосся CHI