Yana

Тверда четвірка ✅

Тверда четвірка ✅

Склад філера багатий на різні компоненти, тут можна побачити не тільки екстракти трав, а й цілий комплекс кислот, у тому числі саліцилову. Виявляється, навіть у філерах для волосся вона може бути присутня і основна її функція в даному випадку - боротьба з надмірною жирністю шкіри голови та лупою.

Обʼєм трохи більше ніж у філера Ладор, для мене це плюс, тому що на мою довжину як раз вистачає одного флакона.

Аромат - приємний, із легкою парфумерною віддушкою. Незважаючи на наявність спирту у складі, його запах тут зовсім не відчувається.

Моєму волоссю не властива гладкість, тому я не змогла оцінити цей ефект повною мірою. Якщо випрямити волосся за допомогою випрямляча, то воно тоді буде гладким і розсипчастим, але такий результат можна отримати і не використовуючи спеціальний філер.

Зрозуміло, що мертве волосся не оживити, але можна його зробити більш живим і покращити хоча б зовнішній стан.

Якщо оцінювати візуальний результат, то волосся після застосування філера Masil дійсно набуває певного об'єму, при чому не тільки по довжині, а й біля кореня.

Після філлера волосся не плутається.

Якщо говорити про кінчики, то на них філер майже не вплинув, вони були сухими, так і залишилися.

Переваги:

  • надає обʼєм волоссю
  • полегшує розчісування
  • надає блиску
  • покращує зовнішній вигляд волосся

Недоліки:

  • недостатньо зволожує та живить волосся;
  • не вистачило у філері поживних властивостей, які саме впливають на еластичність і пружність волосся.

Щодо оцінки, то об'єктивно можу поставити Masil 8 Seconds Salon Hair Volume Ampoule тверду четвірку‼️

Тверда четвірка ✅