Yana Osyka

Beautyblender 12-Hour Always on Radiant Skin Tint with Hyaluronic Acid and Niacinamide, Light 2

Beautyblender 12-Hour Always on Radiant Skin Tint with Hyaluronic Acid and Niacinamide, Light 2

Відтінок на 100% мій, покриття від легкого до середнього. Тон просто нашаровується, але цього не вистачить, щоб перекрити явні почервоніння. Тому користуємось консилерами)

Продукт має водянисту текстуру, але не занадто. Домашні шорти я їм не вимазала жодного разу.

Наношу спонжем, вистачає півтора надавлювання піпки. Моє середнє стандартне використання. При носінні кожен день використала за 4 місяці. Довше протримався тільки Erborian BB Crème, але ж в повнорозмірі 40 мл, а в Beautyblender 30 мл. Тому все чесно.

Beautyblender 12-Hour Always on Radiant Skin Tint with Hyaluronic Acid and Niacinamide, Light 2

Тональний ідеальний. Не підкреслює сухість, в пори не впадає, тримається довго, коштує не як палетка від Natasha Denona

(так, я всю косметику порівнюю з тінями, хоч це і не коректно)

Загалом, це один з найкращих продуктів для мого обличчя. Взимку, планую повторити даний товар. Адже він єдиний, хто не підкреслював лущення на моїй шкірі. Відчувався легко і виглядав природньо. Може і спонж Beautyblender візьму, хто зна…