oh.oh.beauty

Пастельна палітра від Natasha Denona - ніжність як вона є.

Пастельна палітра від Natasha Denona - ніжність як вона є.
Пастельна палітра від Natasha Denona - ніжність як вона є.
Пастельна палітра від Natasha Denona - ніжність як вона є.

Я не розбиратиму досконально тут формули Наташі - лише коротенько пройдемось що ж є в палітрі. Маємо дві формули матових - класичні і кремові - я обожнюю обидві. Матові взагалі найулюбленіші й найкращі для мене саме у Денони. Шимери в неї різні, саме в Пастелі маємо лише класичні металіки, які насправді є сатинами. Я люблю більше сяйва й текстури, та в них є свої плюси: для повсякденних макіяжів, для текстурної, вікової шкіри вони неперевершені.

Отже, палітра має пастельну гаму у світлих і середніх тонах. Для затемнення є лише фіолетовий, та й він середньотоновий. Тут треба бути готовим, що палітра дуже світла і відтінки треба нашаровувати. З одного боку, це пастельні кольори, тому це логічно. З іншого, для тим, хто звик до драми, не вистачатиме затемнення (звісно, якщо розглядати палітру як самостійну).

На подив, мені гама дуже сподобалась. Для літніх повсякденних макіяжів вона дуже зайшла. Тому що хочеться чогось веселішого, але все одно більшість з нас прагне залишатися в певній зоні комфорту, та й не всім дозволяє робота носити суперяскраві мейки щодня.

Тут і кольорові сатини мають своє місце - завдяки ніжному фінішу, вони не привертають занадто багато уваги. Палітра гарно доповнює мою колекцію і палітри Денони (які зазвичай не балують нас світлими відтінками). Пастель виявилась напрочуд тендітною, під неї мені кортить одягнути платтячко з квітами і вигулювати свій настрій.

На останньому фото лише переставила рефіли.