wowmom

Ідеальна маска для блондинок? Як би не так, адже я тотального ефекту не побачила

Ідеальна маска для блондинок? Як би не так, адже я  тотального ефекту не побачила

Привіт, красуні!

Кожна дівчина, яка стає на тернистий блондинистий шлях, знає, що якщо не доглядати за своїми чарівними світлими пасмами, вони будуть сухими, наче солома, та будуть ламатися і стирчати у хаотичному напрямку.

Так, якщо раніше я могла абсолютно спокійно взяти якийсь шампунь і бальзам з АТБ, і моє натуральне русяве волосся виглядало шикарно, то з блондом цей фокус не проходе.

Коли я обирала маску для волосся, я звертала увагу на бренд, велику кількість позитивних відгуків, і, звичайно на обіцянки виробника.

Так в мене з'явилася маска Matrix Total Result.

Ідеальна маска для блондинок? Як би не так, адже я  тотального ефекту не побачила

Маска випускається у об'ємі 500 мл.

Розхід звичайний, адже вона має досить щільну консистенцію.

Зараз виробник змінив дизайн упаковки, але і досі можна зустріти маску в старому форматі, як у мене на фото

Як я вже відмічала, маска досить густа, та з волосся не стікає. Змивається водою без усіляких проблем.

Має білий колір, та приємну косметичну віддушку.

В мене освітлене волосся на 8-10 рівні глибини тону.

Кінчики сухі, і без належного догляду, можуть стирчати.

Я використовувала маску по-різному: і наносила на декілька хвилин, та змивала, і тримала 10 хвилин, також пробувала надавати шапочку, та прогрівала феном.

І, якщо чесно, жодного разу Вау-ефекту не отримувала. Так, воно легше розчісувалось, трошки було більш зволоження, та на тому все закінчувалось.

Знаєте, буває нанесеш якусь маску, і потім волосся таке м'якеньке, та приємне на дотик, що його хочеться постійно торкатись. З Матрікс такого не було.

Можливо, я трошки балувана, але маска за пів тисячі повинна робити трішки більше, ніж звичайний середньостатистичний бальзам.

Нажаль, дива не сталося.

Дякую за увагу 😘