Наталія С

Ділюся думками про моє волосся...

Ділюся думками про моє волосся...

Це виключно моя особиста думка. Волосся, як шкіра, насправді надзвичайно унікальна, і неможливо знайти універсальний догляд для всіх. Взагалі його складно підібрати.

Давно не писала про своє волосся. У мене є дві основні проблеми: тонке волосся та сухе починаючи від вух. Через те що волосся сухе -> починає сіктися або інколи ламалися. Тому постійно змінюю методики догляду за волоссям, тестую нові продукти, бо я хочу позбутися моїх проблем якнайшвидше. Поділитися прогресом.

Дуже боюсь нових засобів, які за одне використання можуть підсушити волосся - а це означає я отримаю багато нових посічених волосин на наступний день. Інколи я розумію не потрібно тестувати чергову маску.

Раніше раз у місяць відвідувала салон для процедури відновлення волосся. Після цих процедур волосся виглядало здоровим: насичене та ефект, схожий на фотошоп. Відновлення в салоні може бути дійсно корисним, особливо якщо ваша мета - відрости довге волосся. Зараз я перестала відвідувати салон, оскільки помітила, що моє волосся виглядає і почувається краще після домашнього догляду. Я спочатку не повірила, але дійсно, що правильний догляд вдома дійсно має велике значення. Єдиний нюанс, в місті поряд нема солоного відновлення від NYCE або BRAE, а інші процедури вже перепробувала. P.S. NYCE або BRAE я пробувала роки два назад, тому мені цікаво спробувати ще раз але не хочу їхати в інше місто 😊)

Окрема подяка моїм засобам. Це не значить, що вони підійдуть всім, але якщо дівчата зі схожим типом волосся як в мене, можливо вам теж сподобається😊)

Домашній догляд це важливо, а ще важливіше бачити, як засоби вливають на волосся, наприклад якщо маска сушить волосся - негайно перестати користуватись! Не сподіватись на накопичуваний ефект.. або не вірити в рекламу..

Мій домашній догляд, який чередую:

  • Шампунь TRX2 Advanced Care + маска Kerastase Nutritive (Masquintense /magistral) +незмив. догляд.

  • Шампунь TRX2 Advanced Care + Кондиціонер Argan Oil Nourishing Conditioner + незмив.догляд.

🟢AQUA (WATER) - вода, розчинник.

🔵SODIUM COCO-SULFATE - поверхнево-активна речовина/очищувач , емульгатор, однин із найм’якших косметичних сульфатів.

🟢COCO-GLUCOSIDE - очищення, спінювання, дає від середньої до високої стійкості піну. Він також біологічно розкладається та м’який для шкіри.

🔵COCAMIDOPROPYL BETAINE - антистатична, очищаюча, посилення піни, кондиціонування волосся, поверхнево-активна речовина, контроль в'язкості. - може спричиняти подразнення шкіри якщо маєте чутливу шкіру – я маю, але не отримала подразнення.

🟢DECYL GLUCOSIDE - миючий засіб рослинного походження (кокосова або пальмоядрова олія та глюкоза) з чудовою піноутворюючою здатністю. Він також м’який для шкіри та легко піддається біологічному розкладанню

🟢CARNITINE TARTRATE - відомий своїми властивостями для зміцнення волосся і покращення його росту.

🟢CITRIC ACID - кислота використовується для регулювання pH шампуню і допомагає забезпечити йому правильну кислотність.

🟢GLYCERIN - зволожуючий компонент, який допомагає утримувати вологу у волоссі і шкірі голови.

🟢HYDROLYZED RICE PROTEIN, 🟢HYDROLYZED SOY PROTEIN, 🟢HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, 🔵HYDROLYZED KERATIN - компоненти є гідролізованими протеїнами рису, сої, пшениці та кератину – зволожувач, антистатичні, кондиціонування волосся, кондиціонування шкіри.

🟢PANTHENOL - провітамін B5, заспокоює , зволожує

🟢AVENA STRIGOSA (BLACK OAT) SEED EXTRACT - Екстракт насіння чорної вівси, кондиціонування, допомагає зміцнювати волосся.

🟢NIACINAMIDE - вітамін В3, нікотинамід, може покращити кровообіг у шкірі голови.

🟢BIOTIN - вітамін Н, кондиціонуюча для волосся, кондиціонуюча для шкіри, вважається корисним для зміцнення волосся і покращення його структури.

🔵LECITHIN - пом'якшує , емульгує, кондиціонуюча.

🟢ORYZA SATIVA (RICE) SEED PROTEIN - антиоксидант, компонент, отриманий з рисових білків.

🟢GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE - антистатичні, утворення плівки, кондиціонування шкіри, контроль в'язкості, Сприяють збільшенню обсягу волосся, полегшують розчісування, надають волоссю блиску.

🟢LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. - антистатик, кондиціонування - Він може утворювати захисну білкову плівку на поверхні волосся, захищати волосся та переважно адсорбуватися на пошкодженому волоссі. Маючи хороший відновлювальний ефект на волоссі, він може значно підвищити напругу та еластичність волокон волосся, згладити структуру волосся, посилити блиск, текстуру та еластичність волосся.

🟢CREATINE - кондиціонування шкіри

🟢GLYCERYL OLEATE - пом’якшує , емульгує , ароматизує

🟠PARFUM (FRAGRANCE*) – ароматизатор.

🟢LACTIC ACID - кислота використовується для регулювання pH шампуню.

🟢GLUCONOLACTONE – хелати, кондиціонування шкіри, м’яко видаляє омертвілі клітини з поверхні шкіри, роблячи шкіру гладкою та рівною.

🟢ORYZA SATIVA (RICE) EXTRACT – скраб, об’єм, кондиціонування волосся, кондиціонування шкіри

🔵BENZOIC ACID - консервант, антисептичні та консервуючі властивості.

🟢PHYTIC ACID - хелати, нейтралізують іони металів у формулі (які зазвичай потрапляють туди з води), має м'яку і глибоку відлущувальну дію, здатна інактивувати фермент тирозиназу, надмірне виробництво якого призводить до підвищеної пігментації шкіри.

🔵PHENOXYETHANOL, 🟢POTASSIUM SORBATE, 🟢SODIUM BENZOATE, 🟢SORBIC ACID- консерванти, які допомагають вашій косметиці не зіпсуватися занадто швидко.

🟢CALCIUM GLUCONATE – зволожувач, кондиціонування шкіри

🔵LIMONENE та 🔵LINALOOL 'from natural essential oils – ароматизатори.

Kerastase Masquintense Nutritive - Маска глибокого живлення для тонкого та нормального дуже сухого волосся

🟢AQUA (WATER) - вода, розчинник.

🟢CETEARYL ALCOHOL - пом’якшувач.

🔵DIMETHICONE - енергонезалежний силікон, що утворює захисне покриття на поверхні волосся, його може бути трохи важко вимити та може призвести до деякого накопичення.

🟢GLYCERIN - зволожуючий компонент, який допомагає утримувати вологу у волоссі.

🟠BEHENTRIMONIUM CHLORIDE - антистатик, кондиціонування волосся, консервант.

🔵AMODIMETHICONE - пом'якшувальний засіб, плівкоутворювачі, тривалий кондиціонуючий ефект.

🟠CETRIMONIUMCHLORIDE - протимікробний/антибактеріальний , емульгуючий , консервант.

🔵PHENOXYETHANOL - консервант.

🔵ISOPROPYL ALCOHOL - ароматизатор, розчинник, контроль в'язкості, може сушити волосся.

🔵SODIUM LAURETH SULFATE - інгредієнт для очищення.

🟢NIACINAMIDE - вітамін В3, нікотинамід, може поліпшувати структуру волосся.

🟢LACTIC ACID - кислота використовується для регулюванняpH.

🟢BUTYLENE GLYCOL – зволожувач.

🔵LINALOOL, 🟠HYDROXYCITRONELLAL, 🔵HEXYL CINNAMAL, 🔵CITRONELLOL, 🔵COUMARIN, 🔵ALPHA-ISOMETHYL IONONE, 🔵GERANIOL - ароматизатори, від їх кількості я просто в шоці ☹(((.

🔵BENZYL ALCOHOL - консервант, ароматизатор.

🟢HYDROLYZED WHEAT PROTEIN - зволожуючі та плівкоутворюючі властивості та може протидіяти подразнювальній дії миючих речовин у миючих засобах і шампунях. Він також може кондиціонувати та відновлювати пошкоджене волосся, роблячи його м’яким, шовковистим і гладким.

🟢HYDROLYZED CORN PROTEIN - кондиціонування волосся.

🟢HYDROLYZED SOY PROTEIN - антистатичні, кондиціонування волосся, зволожувач, кондиціонування.

🟢IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT - Екстракт кореня ірису має тонізуючу властивість.

🟠PARFUM / FRAGRANCE – ароматизатор.

Kerastase Nutritive Masque Magistral - Маска для інтенсивного живленя дуже сухого волосся

🟢AQUA (WATER) - вода, розчинник.

🟢CETEARYL ALCOHOL - пом’якшувач.

🔵AMODIMETHICONE - пом'якшувальний засіб, плівкоутворювачі, тривалий кондиціонуючий ефект.

🟢GLYCERIN - зволожуючий компонент, який допомагає утримувати вологу у волоссі.

🟠BEHENTRIMONIUM CHLORIDE - антистатик, кондиціонування волосся, консервант.

🟢Cetyl Esters - пом'якшувальний засіб.

🟢Trideceth-5 - емульгування , поверхнево-активна речовина/очищення.

🔵ISOPROPYL ALCOHOL - ароматизатор, розчинник, контроль в'язкості, може сушити волосся.

🟢Caprylyl Glycol - дезодорант, пом’якшувач, кондиціонування волосся.

🔵Trideceth-10 – емульгатор.

🟢Trideceth-6 – емульгатор.

🔵 BENZOIC ACID, 🔵PHENOXYETHANOL - консервант, антисептичні та консервуючі властивості.

🟢BUTYLENE GLYCOL – зволожувач.

🟢Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein - гідролізований протеїн з пшениці, який може зміцнювати волосся, кондиціонування волосся.

🟢Glyceryl Linoleate - пом'якшує , емульгує.

🟢Boron Nitride – абсорбент.

🟠Cetrimonium Chloride - антибактеріальний , емульгуючий , консервант

🔵Citronellol, 🔵ALPHA-ISOMETHYL IONONE – ароматизатор.

🟢GLYCERYL OLEATE - пом’якшує, емульгує , ароматизує.

🔵BENZYL ALCOHOL - консервант, ароматизатор.

🟢Acetic Acid - діє як буфер, а також має властивості дезінфекції.

Xylose - зволожувач.

🟢Safflower Glucoside - кондиціонування волосся.

🟢Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil - пом'якшувальний засіб.

🟢Iris Florentina / Iris Florentina Root Extract - екстракт кореня ірису має тонізуючу властивість.

🟢Glyceryl Linolenate - пом'якшувальний засіб.

🟢Styrax Benzoin Gum – ароматизатор.

🟢Tocopherol - Вітамін Е, основний жиророзчинний антиоксидант у нашій шкірі, пом'якшувальні властивості.

🔵Bht - консервант.

🟢Sodium Citrate - інгредієнт, який використовується для регулювання pH.

🟠PARFUM / FRAGRANCE – ароматизатор.

Стосовно масок для волосся, не дивлячись на ароматизатори, які я б з радістю придбала, маска працює, це краще що траплялося з моїм волоссям, хоча я не розумію нащо їх так багато..

Кондиціонер Argan Oil Nourishing Conditioner є окремий пост, користуюсь роками, ціна приємна.

А що ж робити якщо дуже шкода відрізати? Або як в мене - довжина не січеться, а січеться посередині? - Вихід полірування. Але треба бути дуже обережно. Не бігти частіше чим раз в місяць до салону! Не сидіти самостійно над волоссям з ножицями!

Декілька років назад я пробувала полірування машинкою і більше не повторю!. Всюди де був загин волосини машинка відрізала навіть здорову волосину.

Я повернулася до полірування, пару місяців назад і роблю тільки ручне. Це кращий варіант для мене. Парихмахер ділить волосся на багато частин, бере локон й проходиться ножицями по посіченому волоссі. Його легко побачити, бо коли посічене трохи торчить, в тих місцях не гладеньке та чіпляється. ВВ мене прибирається не більше 0,2-0,5 см. Переваги які я помітила після:
Волосся виглядає здоровіше. Не плутається. Легко розчісувати. Менше ламкості - бо посічене ще більше травмується і збільшується довжина січення. З мого особистого досвіду час від відвідування салону до наступного запису збільшується. Я починала з 3 тижнів. Зараз ходжу в салон раз у 7 тижнів.
Мінус - інколи візуально здається менше об'єму. Також не потрібно відразу бігти в салон як починають з'являтися посічені волоски, краще не частіше раз в місяць.

Чому моє волосся стало сухим? - Я дуже довго не використовувала незмиваний догляд. Що я думаю і вплинуло на сухість мого волосся. - Також я згодна з О'L про те що волосся, з віком потребує іншого догляду навіть якщо пару років тому не було необхідності. Що я теж проґавила ...

Не хотіла засаряти мій тект посиланнями? якщо комусь цікаво про кожен продукт окремо:
Шампунь: Oxford Biolabs TRX2 Advanced Care https://club.makeup.com.ua/post/8917/
Маска Kerastase Nutritive Masque:  https://club.makeup.com.ua/post/8741/
Кондиціонер: https://club.makeup.com.ua/post/7076/

Спочатку хотіла додати відразу велики пост, але я вже втомилась.

Не вистачило сил написати про незмиваний догляд. Буде продовження…