Наталія С

Розпаковка або нове замовлення під час сейлів 😍

Розпаковка або нове замовлення під час сейлів 😍

Всім привіт! Хочу поділитись новим замовленням під час сейлів. Моя маска і незмивний догляд майже закінчився, і я дуже довго чекала акції від Kerastase, щоб поповнити запаси та нарешті дочекалась:)) Що придбала?

1. Спрей-догляд для тонкого та нормального сухого волосся (раніше користувалась незмивним молочком з цієї серії - воно підійшло не відразу, влітку не зрозуміла ефект, як похолодало вже був результат, але захотілось чогось іншого), цей спрей купила вперше, вже спробувала і я в приємному захваті від ефекту, волосся стало як шовкове і розплуталось після 4-х пшиків.


2. Маска глибокого живлення для тонкого та нормального дуже сухого волосся. Маска з серії Nutritive, в них є пару виді масок в цій серії і я переплутала - купила не ту що збиралась, вже зрозуміла по запаху що це інша маска, сподіваюсь підійде🙈🙈🙈)),

В подарунок отримала нічну сироватку від Kerastase Nutritive 8H Magic Night Serum, я вже пробувала її, але не зрозуміла, дам ще один шанс:)

3. По крутій ціні придбала шампунь-ванна для збільшення густоти волосся
Kerastase Densifique Bain Densite Shampoo. Вже теж спробувала (чесно, я не дуже люблю шампуні від Kerastase) але цей після першого разу мене здивував, буду продовжувати тестувати.

Я придбала три засоби, тому за умовами акції я ще отримала стікери та блокнот, прикольно, соррі, забула сфоткати))

Ще отримала міні формат шампуню Kerastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect - дуже рада таким мініатюрам мені чим більше засобів - тим краще))

4. Після відгука SomovaFM про маску для губ, я була вражена її постом і придбала маску для губ собі.

Всім гарного дня!

Розпаковка або нове замовлення під час сейлів 😍
Розпаковка або нове замовлення під час сейлів 😍
Розпаковка або нове замовлення під час сейлів 😍
Розпаковка або нове замовлення під час сейлів 😍