Наталія С

Моя улюблена рубрика розпаковка

Моя улюблена рубрика розпаковка
  1. Маска глибокого живлення для тонкого та нормального дуже сухого волосся Kerastase Masquintense Nutritive

    Тільки вранці викинула стару упаковку, як щойно забрала з поштомата нову. Планую написати розгорнутий відгук про маску, а якщо коротко - це моя любов, не дивлячись на запах маски (пощастило, що він не тримається на волоссі), волосся після неї неймовірне, навіть після 30 секунд тримання. Стільки компліментів моєму волоссю казали саме після цієї маски. Не знаю як це працює, але вона дійсно глибоко живить волосся і не обтяжує, волосся легко розчісується - після нанесення маски волосся таке гладке та дуже сильно блищить. Серед моїх улюбленців займає ТОП-1, всі інші маски відійшли на задній план.
  2. PinkYael - антибактеріальна мочалка для душу, силіконова, малинова - мені прям дуже було цікаво спробувати цю мочалку та чекала пару місяців поки вона з'явиться в наявності. Приємна на дотик, м'яка. Далі буде.
  3. В подарунок отримала мініатюру - Essenza Milano Parfums Patchouli And Amber Elixir (пробник)

🌸 Дякую що дочитали 🌸

Моя улюблена рубрика розпаковка
Моя улюблена рубрика розпаковка
Моя улюблена рубрика розпаковка