Missmili

Парфумована вода Lancome Miracle

Парфумована вода Lancome Miracle

Пам‘ятаєте челендж про вішлист?!Ну так от,отримавши від Мейкапу винагороду за перегляди,я вирішила закрити один із гештальтів і придбати аромат який був у моєму списку щонайменше роки два і це — Lancome Miracle,бо скільки там того життя😂(доречі з цієї фрази починаються всі мої імпульсивні покупки,але то таке..)

Miracle належить до квітково-шипрових ароматів і був випущенний у 2000 році,хоч і пройшло більше двадцяти років з моменту випуску аромату,він так і залишився популярним і жаданим для багатьох

Miracle-Чудо(на анг.)

Парфумована вода Lancome Miracle

Піраміда:

Початкова нота-Лічі, Фрезія
Нота серця-Імбир, Магнолія, Мандарин, Перець
Кінцева нота-Амбра, Жасмин, Мускус

В мене пляшечка 30 мл

До чого ж він гарний!Він не пахне олдскульно,він пахне класично,ніжний квітковий аромат з кислинкою,він м‘який і жіночний,я в ньому чую помадні ноти і ноти троянди(хоча де взялась троянда?в піраміді її немає)якщо ви колись мали щось із парфюмерії Lancome то цей аромат вам буде здаватись знайомим

Аромат мені звучить як оберемок свіжо зрізаних квітів трошки мокрих від роси і трішки не різкої але відчутної фруктової кислинки,через деякий час з‘являється мускус зі своїм інтимним і чуттєвим звучанням

Стійкість аромат має непогану,це звичайно не супер стійкий парфум,але невеликий шлейф має,і на волоссі залишається доволі довго

Доречі,для тих хто не відчуває на собі аромат,але дуже дуже хоче,то нанесіть по крапельці парфуму на скроні,цей спосіб дозволив і мені насолоджуватись своїм парфюмом,а не тільки оточуючим