Stassyababy

Косметичка в дорогу 🚘

Косметичка в дорогу 🚘

🌸 Хай, друзі! Сьогодні розповім вам про свою незамінну косметику, яку обираю для подорожей! 🌟

Ось мої must-have продукти:

1️⃣ Я не можу обійтися без флюїду Тон від Patricia Ledo. Він легкий і не забиває пори, ідеальний для літнього періоду. ✨

2️⃣ Палетка тіней від Lamel - моя вдачна знахідка! Вона не тільки прикрашає мої очі, але і допомагає з контурингом. 😍

3️⃣ У мене завжди дві туші від Maybelline, адже вони роблять мої вії неперевершеними! 👁️🔥

4️⃣ Також у мене є прозорий туш-гель від Maybelline, який фіксує мої брови і додає їм виразності. ✨

5️⃣ Щодо брів, я використовую олівчик від Lamel, який допомагає мені створювати ідеальну форму. 💁‍♀️

6️⃣ Помадка від L’Oréal - моє кохання! Цей відтінок просто дивовижний! 💄💕

7️⃣ Я також не могла забути про свої кісточки від Brush-art: для повік, румʼян та нанесення тонального крему. Вони надають мені бездоганний макіяж! 🖌️💕

8️⃣ І, звичайно ж, нічна масочка від Lineage, що робить мою шкіру сяючою і свіжою. ✨😴

9️⃣ Мазь Ілон - мій секрет від запалень на шкірі. Я застосовую її точково, і вранці прищиків зникає безслідно! 🙌🌼

🔟 Міцелярний гель для вмивання від Simpl - це мій незамінний помічник. Він ефективно змиває навіть саму водостійку туш, не залишаючи сліду. 💧

💆‍♀️

1️⃣1️⃣ Для догляду за шкірою навколо очей я використовую гель від GeneticLab - він освіжає і зволожує цю чутливу ділянку. 👀💦

1️⃣2️⃣ Ну і, звичайно ж, мої улюблені парфуми fabien marche Reve cheri. Цей аромат нагадує мені про творчість Тома Форда, і він завжди піднімає настрій! 🌸🌺

Це мої незамінні товариші під час подорожей. А які косметичні знахідки маєте ви? Діліться своїми улюбленцями! 😊✨