alena.rosee

Повний відгук на подарунковий бокс 🎁

Повний відгук на подарунковий бокс 🎁

Це реально круто, коли подарунок не просто сподобався , а й підійшли всі товари на 100%.

За цей час я вже точно все спробувала-розпробувала та дещо записала у віш-лист 😍

Почну зі спрею для волосся 💜

Я колись купляла з цієї серіі шампунь-бальзаи і вони мені були ніякі. Тобто ефекту зволоження не було , ефекту вау тип паче.

Спрей змінив мою думку про цю серію , він дійсно гарно зволожує волосся.

Я пробувала його наносити і на вологе волосся , і на сухе - ефект гарний . Волосся не перегружене, блискуче , зволожене.

Аромат як і у всієї серії - трошки хімічний , яблучний 🍏

Серія Matrix

Ці засоби просто любов 💕

Шампунь - має приємний квітковий аромат , гарно піниться , я завжди роблю 2 промивання , тому для першого промиву беру базовий шампунь , для другого - цей. Якщо промити цим шампунем двічі - результат буде гірше (на моєму волоссі).

Кондиціонер - має легкий аромат , кремову констстенццю, легко змивається, одразу після змивання прям відчувається зо волосся дуже насичене і гладке.

Маска - досить економна , пакетика вистачає на 3-4 рази.

Я пробувала різні комбінації (з бальзамом , але без маски; з маскою , але без бальзаму; і з тим, і тим) ефект однаково класний!!

Волосся пружне, густе, зволожене, блискуче, та що важно - не перегружене та має обєм у коріння. Супер! Ці засоби я точно придбаю пізніше , бо маю майже аналогічну по ефекту серію від Alfaparf.

Туш для Вій має трошки не класичну щіточку, яка розділена на половину: пласка та з зубчиками.

Але користуватись такою щіточкою зручно та легко.

Туш має насичений чорний колір (люблю такий) та швидко робить дійсно хороший ефект : подовження та обєм . Хоч в мене віі досить не короткі, туш неймовірно їх подовжує .

Я пробувала наносити і з праймером (в мене Ланком) , і без , ефект мені подобається. Очі зовсім не подразнює , не пече.

Змивається міцеляркою або іншими засобами для демакіяжу добре .

Які мінуси:

в спеку може відпечатуватись під очами , не критично , але трохи темні кола може зробити.

В мене світлий колір засобу, він дійсно світлий без будь-якого явного підтону.

Сам засіб на перший погляд здається при розтушовці зовсім прозорим , але якщо є дрібні недоліки - він їх повністю маскує ! Також гарно наслоюється бех контуру , тобто точково можна замаскувати щось , що не подобається )))

Хоч сироватка і наче зволожуюча , гіалуронова, але на незволожену досить шкіру , може підсушукати. Гарно дружить і з сироватками , і з кремами , і з праймерами для обличчя.

Стійкість також хороша , особливо в спеку !