katebondarrrenko

Олівці для губ. Тільки найулюбленіше

Олівці для губ. Тільки найулюбленіше
Олівці для губ. Тільки найулюбленіше

Олівці для губ, особисто для мене, не мастхев. Я дуже рідко фарбувала губи, адже вперто вважала, що для цього повинен бути якийсь привід: свято, день народження. А не просто гарний настрій. І ось останній місяць я фарбую губи за всі попередні роки, коли я цього не робила. Тому вирішила заглянути у косметичні бездни та подивитися, що я маю.

Олівці д�ля губ. Тільки найулюбленіше

Ставилась до цього олівця з підозрою. Ну що може бути хорошого за 12-15 грн?

Але виявилось не все так погано:

  • олівець пігментований, колір передається чудово;
  • він кремовий, м'який, лягає рівномірно;
  • є точилка! Із задоволенням нею користуюсь;
  • зручно наносити;
  • велика палітра кольорів за невелику ціну;
  • НЕ стійкі. Стираються дуже легко, але я поновлюю, за необхідності, і виходить непоганий результат;
  • НЕ фіксуються. Але я можу їх трішки припудрити прозорою пудрою - на деякий час вистачає.

Тепер про кольори. Палітра досить широка, є з чого обрати.

Кольори називаю з верху до низу.

02 Nougat. Це дуже приємний, коричнево-бежевий колір. Той випадок, коли не хочеться яскравості, а лише обережно підкреслити те, що маєш. Також часто додаю його в центр губ для висвітлення.

04 Warm Beige. Тепленький беж з розовинкою. Розовинки навіть більше. Не мій фаворит, однозначно, але, якщо поєднати з правильною помадою - виходить цікаво.

08 Cotton Candy. Обожнюю цей колір! Шикарний темний нюд. Самодостатній, іноді навіть не додаю до нього помаду, залишаю просто так.

05 Coca. Улюбленець №2. Схожий на попередній колір, проте більш коричневий.

15 Sexy Red. Класичний червоний. Наношу і під червону помаду, і поєдную з коричневими помадами, іноді додаю в центр губ, виходить прикольно.

Отже, мені ці олівчики подобаються. За таку ціну отримала навіть більше, ніж очікувала. Є значні мінуси у текстурі, але з часом я до них підлаштувалась. Кольори - на будь-який смак.

Робила на них повноцінний огляд, де є фото на губах, свотчі тощо. Але не включити їх у цю підбірку я не могла. Люблю та часто користуюсь!

Ось тут можна почитати: https://club.makeup.com.ua/post/10226/. Хоча маю лише 2 кольори, поповнювати колекцію не планую: якось не зачепили інші відтінки.

  • олівці пігментовані, також класно передають колір;
  • м'які, лягають легко;
  • чудова стійкість. Витримують будь-які умови без поновлення;
  • швидко фіксуються;
  • як для гелевого стійкого олівця - ціна досить бюджетна (70-80 грн);
  • менша кольорова палітра.

Кольори називаю з верху до низу.

407. Це вже легенда, відома класика. Класичний нюд, який поєднується з будь-яким образом. Коричневий, має невелику рижинку.

410. Цікавий колір, схожий на попередній, але більш рожевий.

Отже, це досить відомий продукт, який має вдалу, перевірену часом формулу та базові кольори.

Знову бюджетні олівчики. Що від них очікувати?

  • кремова, ніжна текстура;
  • пігментовані кольори, класна передача кольору;
  • широка палітра кольорів;
  • олівчик автоматичний, не потрібно точити. Продукту всередині більше, ніж достатньо;
  • стійкість краща ніж у Ruby Rose, але всеодно з часом стирається;
  • слабо фіксується, але знову ж можна трохи припудрити;
  • ціна - приблизно 30 грн.

Кольори називаю з верху до низу.

03 Natural. Не сказала б, що олівчик "natural", тобто "натуральний". Має досить яскравий ягідно-рожевий колір. Не кожному таке пасує.

08 Iced Latte. Темний нюд, має коричнево-рожевий колір. Виглядає самодостатньо, вечірньо, чудово поєднується з різними помадами та блисками. Досить схожий на 08 Cotton Candy від Ruby Rose.

Отже, бюджетний, достойний олівчик. Однозначно візьму ще пару кольорів "на пробу".