🪽Kate Rina🪽

Моя здійснена мрія ❤️Dyson!

Моя здійснена мрія ❤️Dyson!

Як же я про нього мріяла...Передивилась всі відео в ютуб , інстаграмм, перечитала всі обзори , відгуки ... я марила цим стайлером ! І ось під Новий рік мій рідненький подарував мені Dyson ❤️ Після цього мої "борщі" стали ще смачніше🤣

Не було жодного дня, щоб я ним не користувалася. Я беру його у всі поїздки. Вже не уявляю укладання без нього.

Моя здійснена мрія ❤️Dyson!

У мене досить пухнасте , пористе і неслухняне волосся! Але насадка розчіска дозволяє їх утихомирити і зробити ідеально гладкими та рівними. Ось упругі кудрі як на плойку він не зробить ! Стайлер робить більш натуральний легкий ефект ! Волосся після вкладання не пересушене, блискуче ! Але я обовʼязково користуюсь термозахистом !

А як він круто вкладає чубчик 💔 Я реально кайфую від самого процесу вкладання , це щось магічне !

Стайлером дуже легко користуватися, насадки легко знімаються і одягаються. У руці лежить дуже зручно, не тяжкий! Коробка на найвищому рівні. Коли вже торкаєшся до неї - розумієшь що це реально найкрутіша річ. Взагалі все в Dyson якісне

🥰

Україні багато реплік Dyson , при чому ціна може відрізнятись від оригіналу буквально на 2 тис.грн ! Моїй подружці присилали з різних сайтів три рази і всі підробки ! При цьому код може пробиватись на офіційному сайті ! Це не показник оригіналу !

З недоліків можу відзначити лише ціну! Користуюся Dyson щодня і шалено задоволена!