O’Ostah

Поповнення аксесуарів: красунчики від Invisibobble

Поповнення аксесуарів: красунчики від Invisibobble
Поповнення аксесуарів: красунчики від Invisibobble

Влітку, навіть не зважаючи на мою безмежну любов до рівного незаплетеного волосся, я мушу експериментувати із зачісками, а яскраві малюки роблять іх “носібєльними” навіть попри не зовсім рівні руки👌

Денім у тренді, тому цей скранч стає доповненням усіх джинсових луків. Всредині фірмова резинка, а матеріал - бавовна. Бонусом йде гарне пакування, це естика у кожній деталі. Дуже пасуватиме блондинкам, але я маю що маю)

Це мультитаскер у світі аксесуарів для волосся. Подовжену резинку з лінійки SLIM поєднали зі стрічкою, що дало змогу робити безліч зачісок.  Wrapstar можна заплітати в косу, поєднувати з високим хвостом, зав’язувати на бантик, прикрашати пучок… Усе залежить від фантазії. До речі, матеріал дуже схожий на льон, який також є хітом цього літа.

Мій перший скранч від Invisibobble, який я носила всю зиму. Всередині - “пружинка”, яка не тягне волосся і не заламує його, а зверху - м’який оксамит “кольору домашнього вина, розпитого на азовському узбережжі”. Бабл витримав неодноразовий чіл у пралці, закручування у три вузли, походи в душ і не втратив свій початковий вид. Можливо, він і має бюджетні аналоги, але цей милий брендований хвостик…