O’Ostah

MAKEUP Home Collection

MAKEUP Home Collection
MAKEUP Home Collection
MAKEUP Home Collection

Не знаю, чи бачили ви, але в ассортімерті MAKEUP зʼявились органазери для різноманітних потреб. Поки я зупинилась на чотирьох, але це тільки початок😂

Органайзер цупкий, виготовлений зі спанбонду та укріплений по периметру картоном. Параметри 30х30х10 ідеально вписались у мій відсувний ящик.

У 16 комірок можна покласти трусики або шкарпетки. Зручна штука, завдяки якій я змогла побороти хаос у шкарпетковій Нарнії.

Я використовую для зберігання топів та безкаркасних бра, але він чудово підійте для сортування невеликих рушників, чоловічої білизни і того, що ви самі вигадаєте. До речі, саме для бюстів у лінійці є спеціальний органайзер із прямокутними відділами.

У коробці зручно зберігати колготи, підколінники  і панчохи. Або ж нічні сорочечки чи майки-боді. Обовʼязково придбаю собі ще декілька, бо цей варіант сподобався найбільше.

Також для затишку замовила мішечки Mareve. Дизайн і аромат чудові, але я люблю більш насичені запахи. Хто знає класні - порадьте❤️

До речі, на ці органайзери і коробки часто бувають акції 1+1=3. Можливо, це саме те, що вам потрібно перед вихідними🧺