Kate_Beauty

Найкраща підводка для очей? Мої враження про рідкі тіні GlamBee.

Найкраща підводка для очей? Мої враження про рідкі тіні GlamBee.

У мене є два вида рідких тіней GlamBee: матові та блискучі. У матових рідких тіней я взагалі мінусів не знайшла, адже у них чудова текстура, нормальний аромат, класний колір(у мене відтінок 01) та бюджетна ціна. Тушуються тіні добре та відмінно тримаються протягом дня. Щодо блискучих тіней, то вони теж дуже гарні( у мене у відтінку 02( рожевенький)). Але треба швидко їх тушувати. Тримаються вони також прекрасно. Макіяж очей за допомогою цих тіней виходить дуже гарний.

Найкраща підводка для очей? Мої враження про рідкі тіні GlamBee.

Підводка-маркер для очей GlamBee Cat's Dream стала моїм фаворитом. Мене одразу підкорив дизайн, ну дуже мила та гарна лапка. Й чесно сказати саме тому я цю підводку й купила, бо думала, що якість буде не дуже. Але одразу скажу, що я помилялась, адже кращої бюджетної підводки я ще не знаходила.

Підводка є дуже зручною, нею можна тоненько малювати на навислій повіці, як у мене . Я не дуже добре вмію малювати стрілки, але з цією підводкою у мене все вийшло з першого разу. Вона має насичений колір. Є водостійкою, стрілки тримаються цілий день. Одним словом, це одна з моїх найкращих бюджетних покупок.