Ксенія 💫

Звичайний лак для нігтів💅, який тримається тиждень 🔥без танців з бубном.

Звичайний лак для нігтів💅, який тримається тиждень 🔥без танців з бубном.
Звичайний лак для нігтів💅, який тримається тиждень 🔥без танців з бубном.
Звичайний лак для нігтів💅, який тримається тиждень 🔥без танців з бубном.

Вітаю, красуні!

Віднедавна моє ставлення до звичайних лаків для нігтів перевернулося з ніг на голову. Все через те, що вони в мене зовсім не тримаются зазвичай. І не тиримаются не день або два після пофарбування, як у багатьох.. Вони не тримаються зовсім!!! Тобто, я нафарбую нігті чи зранку, чи в обід.. а ввечері вони вже "облізли". І так тривало постійно з абсолютно різними лаками цінової категорії. Я задовбалася, якщо чесно, і обирала для себе гель або ж просто класичний манікюр без покриття.

Але одного дня мені подарували лак. Я зовсім не звернула увагу, бо в голові - "А, лак та й лак". Пройшов час і я вирішила ним нафарбувати нігті з думкою, що вони знову протримаються відсили півдня.

А що було далі і мій шок...

Отже, Nail lacquer nagellack smalto.

Відтінок називається - blanc.

Об'єм :13,5 мл

Виробник : США

Класифікація: професійна

Даний відтінок не білий, він не холодний білий і не колір крейди. Це молочний,без будь-якого підтону.

Для мене це ідеальний молочний на літо. Він гарно співпадає з моєю шкірою, не робить її якоюсь сірою (бо є таке в лаках, коли вони не підходять під твій відтінок шкіри).

Це ніжний відтінок на літо.

Наносити треба швидко і бажано одним рухом щіточки, бо даний відтінок полосить в 1 шар.

Сохне дуже швидко.

Я наношу в 3 шари і тоді покриття має той колір, що заявлено, та насиченість.

Фініш - глянець! шикарний ! Дорогобогато😁

Для різноманіття покрила середній та безіменний пальчики перламутром від Н&М. Так непомітно, а на сонечку якоїсь пікантності додає.

Використовую лак від Essie без бази, іноді можу перекрити топом. Від цього якість і тривалість на нігтях не залежить.

Щіточка зручна, рівненький край, неширока.

А тепер про головне, бо воно мене турбувало кожен день, а я чоловіка - ти уявляеш!! він ще тримається! уявляєш😀

Моя перша істерика відносно стійкості тривала 5 днів.

5 днів, Карл!!! Такого ще не було в моєму житті!

Я мила посуд руками без рукавичок, звичайно приймала душ, прибрала. І це все витримав цей неймовірний лак. Він протримався в такому режимі цілих 5 днів. І лише згодом він почав сколюватись.

Видаляється засобом дуже легко, одним махом практично. Нігті за весь час не змінилися по якості, тобто він не впливає на розшарування чи не надає жовтого відтінку їм.

Тому дуже раджу спробувати тим, хто ще не знайомий з цими лаками. А я вже обираю ще один.

А як досягти якісного манікюру та педикюру вдома та ще й не за всі гроші світу, читайте тут https://club.makeup.com.ua/post/14360/ та тут https://club.makeup.com.ua/post/14645/

Сподіваюсь, була корисною.

З повагою, Ксенія ✨