🪽Kate Rina🪽

Гігієнічний манікюр!? З легкістю 💅

Гігієнічний манікюр!? З легкістю 💅

Зручно, коли можна зробити манікюр в домашніх умовах. Не потрібно підлаштовуватися під графік салону чи майстра манікюру. І найголовніше це безпечно та дуже економно! В салонах краси мені постійно глибокого зрізали кутикули , або сильно перепилювали нігті ! А зараз коли я сама собі майстер я обираю за настроєм форму нігтя , колір покриття , або взагалі нічим не покриваю 😊

Гігієнічний манікюр!? З легкістю 💅

Щоб зробити гігієнічний манікюр:

* ретельно помийте руки. Не зайвим буде обробити нігті і інструменти антисептиком. Це потрібно для того, щоб у разі поранення, ти не занесла у пошкоджену ділянку інфекцію чи грибок.

* відкоригуй форму нігтів. Для цього на вибір скористайся кніпсером , кусачками для нігтів або ножицями. Немає значення, який інструмент ти візьмешь, головне, щоб ним було зручно користуватися;

* нанеси ремувер для кутикул

* апельсиновою паличкою відсунь і прибери розм'якшену кутикулу

* спеціальними ножицями або кусачками приберіть зайвий наріст. ( якщо є ) !Також не забудь прочистити піднігтьовий простір і прибрати задирки;

* скористайся пилкою, щоб зробити форму нігтів більш акуратною. Пилочки мають різний ступінь жорсткості, що виражається у числах. Чим вище число, тим м'якша пилка. Оптимальною для роботи вважається комбінація 100/180;

* Бафік допоможе відшліфувати нерівності, і відполірувати нігті до блиску. Як правило, це двосторонній інструмент з шорсткою та м'якою сторонами;

* щоб зволожити кутикулу і сповільнити її зростання, скористайтеся спеціальним маслом, воно також сприятиме зміцненню нігтьової пластини; візьми за правило постійно користуватися олією

* Не забудь зволожити шкіру рук кремом.

Щоб вибрати якісні інструменти, зверни увагу на те, з якого матеріалу вони виготовлені. Хорошими вважаються прилади із медичної нержавіючої сталі. Я давно користуюся інструментами Staleks і дуже ними задоволена!

Я відмовилася від гель лаку, ну по-перше через те, що не люблю ці пластикові нігті, через тиждень мене бісить ця смужка відростання, та й так у мене є можливість фарбувати нігті під будь-який образ і настрій !