Fraulein

Враження від подарункового боксу, частина 2

Враження від подарункового боксу, частина 2
Враження від подарункового боксу, частина 2

Вже минув час, коли можна було ближче ознайомитися з продуктами, та добре їх потестити. Тепер можу сказати свою думку щодо цих засобів.

Гіалуронова тональна сироваткa у відтінку 0,5-2 very light

Саме такий різновид тонального засобу ще ніколи не використовувала. І, мабуть, дарма, адже це ідеальний варіант на теплий сезон.

Приємний скляний флакончик, всередині має піпетку, якою зручно діставати власне тональний.

Аромат звичний для тональних засобів, але має різкуватий спиртовий шлейф.

Текстура дуже легка, не щільна, не масляниста. Ледь видно дуже дрібні блискітки у кольорі.

Нанесення зайняло трохи більше часу, аніж у звичного засобу. Через те, що текстура досить легка, треба ретельніше наносити та дати трохи "всістися" на шкіру. Робила це пензлем.

Заради експерименту зверху не припудрювала.

У мене шкіра схильна до жирності і було цікаво, як буде себе поводити тональний впродовж дня.

Хочу сказати, що дискомфорту не було взагалі, її не хотілося змити, як тільки добралася додому.

Моя шкіра "ню"

Великих та помітних висипань нема, просто хочеться більш однорідного тону.

Так виглядає вже після нанесення

І повний макіяж

Приносила я його 12 годин.

Впродовж дня не припудрювала.

Тон не окислився, не став жовтим.

Не підкреслив усі морщинки, не зробив заломи. Зовсім трішки "зібрався" біля носу.

Блиск був як просто моя шкіра без будь-яких засобів на ній.

Була приємно здивована😍

І він впевнено займає своє місце у моїй косметичці

З попередньою версією цієї туші я знайома не була, тому просто оцінювалася як новий продукт у моїй косметичці.

Має ніжний ледь вловити аромат.

Щіточка не звичної форми, з одної сторони плоска.

Я не відразу до неї звикла. Нашарувати нею добре туш не вдалося, але вона гарно прочесала та пофарбована вії і зверху і знизу.

Хоча і вії у мене зараз якісь ріденькі...

Мені ця туш сподобалась, вона не осипалась, не розтерлась, не розмазалась.

А ще вона дуже стійка, потрібно постаратися її змити.

Ось на віях ніби не багато, але після першого дотику міцелярки, на диску її багато)

Через декотрий час туш трохи підсохне і стане ще краще😍