ДАРÍЯ КÓВАЧ

Моя hair рутина💇🏻‍♀️ Scalp🇺🇦

Моя hair рутина💇🏻‍♀️ Scalp🇺🇦

Зараз дуже багато ненависників силіконїв,сульфатів (або ж навпаки прихильників),тут кожен обирає, як завжди, "своє"

Я ще не вирішила на чиєму я боці,але точно не противник і не прихильник. Я ЗА ДІЮ

Якщо я бачу,що засіб мені підходить,я не відмовлю йому виключно через наявність силіконів або тому,що хтось там сказав "фі"

Я в принципі музикант,вокаліст і точно не мені розбиратись,що зло,а що ні.

Звичайно я завжди дивлюсь тисячу оглядів тут,в соц.мережах,дізнаюсь нове від знайомих.

Я постійно шукаю гарні українські бренди,які не просто "бюджетні",а якісні.Нехай навіть за мУльйон,головне-класні.

Та натрапив мені на око scalp. Лаконічне упакування,а ще є мініатюри. Дорожні варіанти,я б сказала. Я вирішила затестити,відгуки дуже гарні,всі в захваті,чому б ні

І ось я спробувала...

Моя hair рутина💇🏻‍♀️ Scalp🇺🇦
Моя hair рутина💇🏻‍♀️ Scalp🇺🇦

По-перше аромат

Дорогий аромат,якісних парфумів. (хоча можливо це лиш моє враження)

Шампунь гарно очищує,але він без сульфатний. Не знаю добре це,чи ні,але мені підійшов. Головне ретельно змивати і милити двічі. У мене скоріше жирний тип шкіри голови (а обличчя то сухе,то комбі)

Тому я мию волосся раз на 2-3 дні.

Також я обрала не бальзам,а маску (я чесно розбиралась в тому,що треба ще докупити,а що взаємозамінююче,але зупинилась лиш на масці)

Яке ж волосся блискуче,шовковисте і гладеньке. Такий приємний аромат і м'якість в руках

Її я наношу на 3 хв

Ну і новий абсолютно для мене продукт,який я тестила трохи менше попередніх

Сиворотка для волосся. Її можна наносити на вологе (одразу після маски) і на висушене волосся. Змивати не потрібно

Аромату майже не дає,а волосся стає ще м'якшим,легко розчісується і менше завивається (від природи у мене не ідеально пряме волосся)

Консистенція ніжна,схожа чимось на молочко для тіла

Я дуже задоволена своїм доглядом зараз,краще,що було у мене