alena.rosee

#summermakeupclub Мої літні косметичні лайфхаки 🌞

#summermakeupclub Мої літні косметичні лайфхаки 🌞

Який класний челлендж , у нас майже тиждень була спека і в місті вона відчувається набагато сильніше , чим десь на морях ))

Мій допис буде про косметичні засоби , які допомагають мені в спекотну погоду виглядати нормально 😁

Авжеж, вода чи напої це головне правило , бо маж крем - не маж, а якщо в організмі недостача води , то ніякі креми не допоможуть ))) тому я в спеку випиваю досить багато водички або чаю, це зелений насичений чай (обожнюю його і Пью круглий рік) та холодний каркаде чай .

Окуляри від сонячних променів - тут кожен вибирає сам, але для літа рекомендуюсь захист 3 або 4.

Зручний одяг та капелюх від прямих сонячних променів.

Я ще не можу без ручного вентилятора 😁 це справді палочка виручалочка в спеку 👌🏻 працює від павербанку чи батарейки .

Ну і перейдем до косметичної частини допису 💕

Охолоджуючі засоби для тіла:

1. Гель Avon - непогано охолоджує , але я люблю посильніще холодок ))) не дуже липкий , нормальний за свою ціну )

2. Clarins охолоджуючий лосьон для ніг - шикарний лосьон з ефірними маслами

3. Креми для тіла Clarins - мої улюбленці в тревел -форматі. Обидьа трошки охолоджують , мають накопичувальну дію, дійсно ефективні .

4. Гіалуроновий гель алое Нівеа - лайфхак! Охолоджую в холодильрику , застосовую для тіла , приємний.

Влітку я користуюсь різними парфумами , але коли дуже спекотно , можна парфуми замінити ароматичними спреями. Так як нещодавно купила Мареве, то ж вони на фото і про низ я писала )

https://club.makeup.com.ua/post/9550/

https://club.makeup.com.ua/post/10428/

Легка суха олійка для тіла - надає гарний інста ефект шкірі, не жирна.

Олійка Ів роше з шиммером - для посилення засмаги

Дезодоранти легкі та ароматні , але для блоку поту використовую Етіаксіл (на фото нема)

Іноді добре виручають лосьйони автозасмага , трошки дива і шкіра не така бліда )))

Влітку для волосся часто користуюсь якимось вольюм засобом та пінкою, тоді волосся не так швидко жирніє)

Тут обов'язково засоби з СПФ для міста, мені вистачає спф 20.

Зараз це денний крем Lancôme , який хоч і має насичену консистенццю, але зовсім не жирнить шкіру.

Та крем з тонучам ефектом Avon - коли з вампірячої шкіри треба зробити більш адекватний колір шкіри 😁 хороший засіб , напишу про нього окремо )

Кармекс доя губ с спф 15 - не дуже вірю в спф для губ, але бальзам хороший і трошки охолоджуючий.

Фіксер для макіяжу Кіко ще з давньої колекції Супержінка , спрей з легким сяючим ефектом .

Стік з ретинолом для очей і губ Боттега верде - мастхев, шикарний засіб , напишу про нього окремо.

Рожева водичка Дабур - зараз користуюсь , класно освіжає , добре потримати в холодильнику .

Ну і тут попав засіб для волосся на фото , про нього я робила допис , це нічний догляд , ідеалтний круглий рік , але влітку коли волосся більш пересушене - то взагалі топ.

Все це я також охолоджую , ну окрім матуючих серветок )))

Завжди маю запас масок одноразових , вони класні і замість крему , коли спека і не хочется нічого наносити на обличчя )

Спрей тонік має класне розпилення димку і дуже зволожує , користуюсь і для тіла 👍🏻

Матуючі серветки - маст хев все літо )))

Що головне в спеку в макіяжі ? Легкість та стійкість , я ще люблю сяяння , ну то моя примха ☺️

Для мейкапу в спеку , я вибрала такі засоби :

1. СС ерборіан - про нього писала нещодавно , він супер ідеальний і легкий

2. Сяюча база Боттега верде - класна на кожен день

3. Пудра Ламель - базова , але приємна та легка

4. Румяна Бронзер Кіко - універсальний і крутий , пару взмахів пензлика і контур обличчя готов )))

5. База для тіней Урбан дікей - нормальна та працююча база.

6. Кремові тіні Кіко - макіяж за хвиливку і готово!

7. Якась яскрава помада - в мене це літня YSL )

8. Олівці та сяючі підводки , коли як не влітку експерементувати з шиммером ?)

9. Термотуш , на фото Глембі, бюджетна та працююча , не Канебо звісно , але за 60-80 грн ідеальна і головне стійка в спеку.

10. Блакитна яскрава туш Голден роуз , люблю яскраві вії )

11. Рідкий хайлайтер Вібо

12. Палетка тіней Lime Crime , тут є і базові відтінки , і яскраві , і шиммери гліттери 😍

13. Сяюча олійка для губ Кларінс - для соковитих губ

14. ну і атрибут літа - ароматний антисептик 😁 ці що на фото класні і не сушать шкіру

Ост такий вийшов допис , сподіваюсь для когось він стане корисний )

А ще один лайфхак не тільки для спеки : завжди намагатись думати оптимістично, навіть коли це дуже важко, бо гарні думки = гарний настрій!

💛💛💛