Я залежна від тонального крему🫣частина 2.

Я залежна від тонального крему🫣частина 2.

Зізнаюся відверто,пишучи перший пост про свою "залежність" від тонального крему,я не була впевнена ,що ця тема відгукнеться,але я прочитала купу історій від інших дівчат с приводу сприйняття себе з макіяжем чи без та взагалі їх історіі про подібні залежності.Дякую всім за зворотній зв'язок.

Мій експеримент щодо відмови від тонального крему та консилеру на тиждень підійшов до кінця.Скажу так,легко стало точно не с першого дня.Складно ,коли ти звик до ідеального тону шкіри,бачити свої "прекрасні " синці під очима та почервоніння на підборідді такими які вони є.Але суть експерименту була перелаштувати себе перш за все на те,що всі мої неідеальності на шкірі це нормально і зарахувати їх не завжди треба.Так от,с приводу стану шкіри:за моїми спостереженнями у мене збільшилась кількість чорних цяток,живу я все ж таки не дуже в чистому місті(привіт з Дніпра),але тут я не знаю точно,що саме може повпливати на появу чорних цяток,впринципі вони в мене і раніше були і їх кількість завжди змінювалася .Щодо загального стану шкіри-тут все незрозуміло,бо стан шкіри особисто в мене дуже сильно може змінюватися залежно від дня циклу,їжі.Але шкіра в нормі,висипів нових особливо я не помітила.

Щодо емоційного сприйняття всього цього експерименту,я не приховую,що не так легко все давалося,але до всього звикаєш.Помітила плюс у відсутності тонального засобу на обличчі-не забруднюється світлий одяг,коли одягаєшся.Цілком,зараз без макіяжу навіть їдучи по справам відчуваю себе добре та і починаю розуміти,що людям по факту зовсім нема діла до моїх синців під очима та висипань.

Тому думаю,що навіть завтра свій 21 день народження з радістю буду зустрічати разом з усіма недосконалостями своєї шкіри😅

Головний висновок цього експерименту-це не боятися бути такою,якою ти є.Навіть з висипами,синцями під очима-кожна з нас прекрасна.Варто приймати себе і небоятися бути неідеальною.