Hrystja_

Улюблений Kundal

Улюблений Kundal

Шампунь з кофеїном для глибокого очищення шкіри голови.

Це безсульфатна серія корейських шампунів. Я вже мала такий фіолетовий, мені дуже сподобався...тож без вагань замовила цей.

Тут дуже класний склад... гліцерин, біотин, аллантоїн, колаген, кофеїн, багато природніх компонентів.

Шампунь має дуже класний запах, гарно піниться, тож розхід економний. Минулої банки мені вистачило на 6 місяців, використовувала 3 рази/тиждень.

Головне завдання шампуню - глибоке очищення, і, за рахунок кофеїну, зменшення липкості і випадіння волосся.

Купувала по акції за 450 грн...досить адекватна ціна як для натурального дієвого шампуню.

Тепер про дію: помила ним голову- волосся зразу стало мʼяке, гладеньке, блискуче...воно було настільки мʼяким, що його хотілося весь час рухати руками😅.

Гарно вклалось, і так, волосся менше жирніє з ним, хоча я голову мию так, як і мила - через день. Та в день миття я бачила, що волосся ще досить пристойно виглядає...і, якщо б не помила, то не було би так критично.

Проте це не є шампунь для щоденного чи постійного використання. Ним рекомендують мити голову раз в тиждень...він працює так, як скраб ( ми ж скраб використовуємо 1-2 рази а тиждень).

Якщо підвести підсумок: шампунем мега задоволена, рекомендую всім, в кого жирне волосся на коренях, сухе на кінчиках...шампунь дійсно працює, результат помітно одразу.

Улюблений Kundal