ksnklb

Спробувала міні версію відомого шампуню 🫧

Спробувала міні версію відомого шампуню 🫧

Про Kerastase я наслухалась вже достатньо і тепер мала можливість протестувати пробник Kerastase Genesis Nutri-Fortifiant Shampoo.
Пробника 10 ml мені вистачає на раз (мию два рази). За один раз використання, звісно Вау-ефекту не буде) Але, не думаю що б саме цим шампунем мила ще раз.
Консистенція звичайного шампуню, густа, біла з блискітками (треба взяти за звичку брати телефон у ванну, щоб фотографувати це все, адже шампунь виглядає красиво, переливається).
Аромат мені нагадав мохіто, класний і свіжий, навіть після миття залишився на волоссі.
Піниться і змивається нормально, у перший раз менше, а в другий раз багато піни і все красиво, ароматно.
По ефекту: цей шампунь від випадіння, і так, при митті випало менше волосся, ніж зазвичай, але потім при розчісуванні всерівно та "норма", що мала випасти вичесалась.
Функція очищення, так, відчувається чистота, але забруднились корені як звичайно.
Зміцнення, ох, ну тут так, у мене аж надто зміцнились волосинки. Справа у тому, що у мене ітак здорове волосся, тому після миття стало важким, волосина жорсткою і загально воно не виглядало розсипчастим. Можливо, для ослабленого волосся це саме те, але мені тут надто багато живлення.
Рада, що мені у руки потрапив пробник, адже шампунь не з дешевих, і такі міні версії дуже рятують.