Pilirina 💛💙

Кращий з мас-маркету ✂️

Кращий з мас-маркету ✂️

Склад практично нічим не примітний. Стандартний. На сульфатах і різній косметичній гидоті, але, помічаю, що коли приїжджаю до батьків, після миття звичним шампунем Nivea, волосся стає візуально краще виглядати, довше бути чистим. Раніше думала, що вся справа у Nivea, мабуть, у дитинстві реклами

передивилася, а потім, повторивши його у Києві, зрозуміла, що справа зовсім у іншому.

Батьки живуть на Полтавщині, тут м’яка вода. У Києві вода просто жахлива: жорстка, з ароматом хлору та ще і жовтим відтінком.

Так от. Спробувавши у Києві - зрозуміла, що нічого надзвичайного у ньому немає. У батьків - він класно вимиває шевелюру, іноді навіть кондиціонером закривати миття не хочеться, бо пористе волосся і так буде гарно виглядати та розчісуватися.

Дійшло нещодавно. Шампунь Nivea класно працює у регіоні, де м’яка вода.

Пробувала Pantene, Elseve, Fructis - не той ефект.

Nivea - мабуть, єдиний бренд, про шампуні якого я, як і 20 років тому, можу для себе впевнено заявити ( ключове слово «себе», ну ви зрозуміли), що вони не зашкодять. Чи ні, не так - вони кращі на фоні інших впізнаваних, рекламних шампунів із мас-маркету.

Можливо, так вважає моя підсвідомість, а не волосся? А як ви відноситеся до ТМ Nivea? 🧴