Lytvynenko

Улюблений BB від Purito та пензель-зірка минулого

Улюблений BB від Purito та пензель-зірка минулого

В тонувальному покритті ціную безпечний склад, легку текстуру та позитивні властивості для шкіри.

У ВВ-кремі Purito Cica Clearing це все є.

Склад "чистий", крем є веганським. Активні компоненти засобу:

  • екстракт центели азійської— дає захисну та зміцнювальну дію
  • ніацинамід — вирівнює тон шкіри
  • алантоїн — дає інтенсивне зволоження
  • пантенол — заспокоює шкіру

Властивості:

  • зволожує, заспокоює шкіру
  • дає додатковий захист від шкідливого сонячного випромінювання, так як містить УФ та УВ фільтри.
  • вирівнює тон шкіри. Тільки на цей крем я би не покладалася, але все одно приємніше, коли є такий позитивний вплив на шкіру
  • робить шкіру свіжою та м’якою на вигляд
  • надає шкірі природного блиску, я люблю такий ефект сяяння, наче зсередини.

Текстура засобу досить легка, крем дає середній рівень перекриття недоліків. Для вечірнього макіяжу можу обрати щось із щільнішою текстурою, а на кожень день - для мене Purito підходить ідеально

Цей BB зменшив кількість підшкірників, коли я перейшла на нього. Для мене це уже супер показник.

Одразу він має персиковий відтінок, але згодом чудово пристосовується до шкіри.

На фото - 2 години з моменту нанесення, нічого не скочується та не пливе через SPF та інші засоби. Покриття не липке та не відчувається на шкірі.

Пам'ятаю себе, як ну дуууже хотіла собі таку, коли декілька років тому дивилася б'юті блогерів.

Придбала, пару разів використала і зрозуміла, що то не моє. Сьогодні дістала перший раз за довгий час і впевнилася в тому ж.

Це пензель від бюджетного бренду Omkara, який спеціалізуються на спонжах, щітках, пензлях, як я зрозуміла.

Він має невеличку ручку з міцного пластику, загальна довжина пензля -14,5 см та має невеличку головку щітки, яка мені не зручна через, як раз таки, маленький розмір.


Тут використаний синтетичний ворс, який зазначають як гіпоалергенний. Набивка щільна, щетинки м'які.

Особисте враження: нанесення тонального засобу цим пензлем нелегке, через малий діаметр щітки - ще й довге. Кінцевий результат гарний, засіб лягає рівненько та без смуг, але ціною великої трати часу.

А відмивання пензля-окрема історія 🫠 Готуйтеся довго і нудно вичищати цей густющий ворс.

Закидую я знову цю щітку подалі, а улюблений спонж все ще в топі для мене.