ksnklb

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Одразу кажу, що усі засоби цікаві та варті уваги.
Дякую MakeUp Club за можливість протестувати такі класні засоби❤️
Особливо дякую за таке чудове пакування, це просто Вау 😍 А іменна листівка, ну це дуже приємно🥰
Тепер трішки дисклеймеру)
Сироватка та пробнички дуже цікаві та по складниках можна побачити багато потенціалу, та для повного та об'єктивного відгуку потрібно більше часу, адже такі засоби мають накопичувальну дію. Буду намагатись максимально викласти свій досвід тестування цих засобів.
Також про сироватку одразу даю попередження, що ніацинамідом я вже користуюсь певний час та й зараз моя шкіра у дуже хорошому стані (за багато років, до речі), тому все ж очікую супер дії ще і від вітаміну C у складі))
Derma E читала, що це доволі хороший бренд, що дотримується веганських формул, це дуже приваблює. А ці пробники це стільки нового. Та у мене ще немає зморшок як таких, тому не очікую, що там щось розгладеться після цих засобів))

#testmakeupclub

Тут усе просто та зрозуміло.
Зручна баночка 50ml, якої вистачить на досить часу. Антиперспірант кульковий, там усе також в порядку, все прокручується та дозується.
Аромат квітковий, після нанесення не відчувається.
Також у мене не було мокрих/білих слідів після нього.
Захист після нанесення дійсно на день, навіть після спекотного дня не відчувала поту, дискомфорту чи неприємного запаху.
Особисто мені він дуже підійшов, з ним забула про усі ці проблеми з потовиділенням.

Це одна з моїх любмок з боксику.
Баночка 200ml, для такого продукту хороший об'єм. Дозатор такий, що виливає рідкий пілінг, трішки важкий при відкритті, вперше мені довелось гарно натиснути, але потім стало легше.
Консистенція ріденька, скоро наноситься на потрібні ділянки.
Колір прозоро-рожевий.
Аромат для мене кислий, не дуже приємний, але там багато кислот, тому ок.
Наноситься швидко і починає швидко діяти, скатуючи ороговілі шари епідермісу, коли робити це легкими масажними рухами руками по вибраній ділянці тіла. Багато часу не забирає весь цей процес. Після пілінгу шкіра ніжненька, не пересушена, але краще ще нанести крем після застосування.
Якщо наносити на ділянки, де є волосинки, то у них можуть заплутатись частинки, що утворились у результаті цього пілінгу.
Дуже класний продукт насправді, не забирає багато часу та має швидку дію, яка зберігається на певний час.
Не рекомендувала б застосування якщо є ранки на шкірі.
До-речі, класний варіант для очищення стоп, натоптишів та мозолів.

Склад (сподіваюсь, телефон не дуже криво прочитав з коробк):
AQUAWATER/EAU. GLYCERIN, PROPANEDIOL.
NIACINAMIDE, MANNITOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM
ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CELLULOSE. 3-O-ETHYL
ASCORBIC ACID, HYDROXYACETOPHENONE, POLYSORBATE 80.
1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, CARBOMER,
SODIUM HYALURONATE, PARFUM/FRAGRANCE, POLYSORBATE 60.
SORBITAN ISOSTEARATE, ACRYLATES/ AMMONIUM METHACRYLATE
COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, TRIETHYL CITRATE.
HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, SIMETHICONE, IRON OXIDES
(CI 77491, CI 77492, CI 77499), MICA (C 77019), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).

Що обіцяє виробник:
Одразу: Забезпечує посилене зволоження і здоровий вигляд; підтягує мляву та суху шкіру; Шкіра виглядає свіжою
Через 1 тиждень: Шкіра виглядає яснішою; Покращує текстуру та тон шкіри
Через 4 тижні: тонкі зморшки виглядають зменшено; пори стають менл помітними
Через 8 тижнів: Колір обличчя виглядає зміненою з макіяжем і без; Шкіра виглядає та відчувається пружніша.

Дуже красива сироватка з ніацинамідом та вітаміном C.
Нажаль, не вказано рівень ніацинаміду у сироватці і я вже досить довго маю іншу сироватку з ніацинамідом, тому кардинального ефекту не очікувала.
Консистенція у сироватки досить густа, в'язка, коли нанести на шкіру, то стоїть на місці і масажними рухами вона розприділяється по шкірі. Взагалі, виробник пропонує наносити на руки і вже тоді на шкіру, але я так не ризикую.
Аромат приємний, косметичний.
Баночка дуже якісна, міцна та надійна. От пипеткою я трохи не задоволена, адже набирається сироватка важко, і коли витягую її, то більше на краю пипетки, ніж у ній.
Самі оці красиві золотисті часточки вже при розприділенні сироватки на шкірі починають розприділятись, якщо на них натиснути. Від них кольорового сліду немає.
Сама сироватка не пече, але ніацинамід може пекти на початку застосування його у догляді, це нормально. Спочатку відчувається липкість, але скоро вбирається і немає цього блискучого шару на шкірі, практично не видно, але краще сироватку покрити кремом зверху.
Пори як і були і хорошому стані, як для мого типу шкіри, так і залишились, серборегуляція також досі відчувається. Присів прищик та посвітлішали плямки від попередніх прищиків, тому ефект помітно навіть за короткий час.

Це моя основна любов з цього боксику)
Наноситься скоро і легко, зручна форма. Олівчик досить м'який, але і гарно тримається на губах, одразу створює свіжий та гарний вигляд.
Олівчик приховує недоліки, пом'якшує губи. Стирається непомітно, верхніми шарами.
Після легкого перекусу і користування серветкою, залишається на губах пігмент і виглядає ще досить класно, рівномірно.

Серйозніші прийоми їжі не витримає.

Туш мені зручна, досить легко наноситься (на скільки мені виходить це зробити 😅). Різницю між щіточками і нанесенням можете побачити на фото. Змивається не одразу, тому можна зробити висновок, що досить стійка. Не тече і осипається. Хороший варіант)

Derma E Crepey Skin Pre-Treatment Exfoliating Scrub
В'язкий зі скрабуючими шматочками на шкірі починає пінитись та легко наноситься.
Досить жорсткий, скрабує добре, але сильно відчуваються скрабуючі частинки
Через 1-2хв починає засихати
Змивається не одразу.
Шкіра після нього трохи стягнута
Яскравий квітковий аромат миючого.
Після нього обов'язково потрібно нанести щось зволожуюче.

Derma E Crepey Skin Repair Treatment
Густа консистенція, до повного вбирання треба проводити масажними рухами
Аромат застарілих трав, ніби якась аптечна мазь.
Шкіра після нанесення зволожена.

Більше на фото

Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Serum
Рідка, пахне травами, легко наноситься, трохи пече, скоро вбирається, не залишається плівкою.


Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Moisturizer 
Гелева консистенція, легко наноситься, аромат трав, але застоялих, трохи важкий, не дуже приємний, але скоро вивітрюється і залишається легка віддушка, трохи підпікає, скоро вбирається.
Шкіра м'яка, приємна на дотик, трохи зволожена.

Більше на фото

Derma E Ultra Lift DMAE Concentrated Serum
Сироватка має гелеву текстуру, більше схоже на крем. Наноситься легко. Печіння немає. Липкості чи плівки немає. Яскравий аромат квітів, потім віддушка трав.

Derma E Firming DMAE Moisturizer
Рідина синього кольору, дуже чути травами, трохи застоялими. Після нанесення підпікає обличчя.
Вау ефекту не спостерігається поки що😅 але обличчя зволожене. Зняло набряклість зранку, трохи заспокоїла висипи.

Більше на фото