WeismannK

Makeup Revolution Pout Bomb Swirl Lip

Makeup Revolution Pout Bomb Swirl Lip

Купила нещодавно гарнюні блиски від Makeup Revolution. З серії pout bomb та lip swirl. Зараз тут в наявності останнього немає, та сподіваюсь з'явиться

Апликатори великі, мені таки подобаються. Хоч баночка і велика, об'єм у обох всього 4,6 мл

🍫Pont Bomb Plumping у відтінку Sugar

Я вирішила, що він схож на фенті, тому купила. Насправді вони відрізняються по щільності, але це все одно гарний блиск. На губах відчувається ментол, але пече не сильно.

Відтінок трішки теплий коричневий, не рудий. Щільний, тому одного апликатору достатньо щоб нафарбувати губи. Можна нашарувати, та я так не роблю)

Не тече, на губах майже не липкий, стійкість як у більшості блискі. Дуже раджу

🍬Lip Swirl у відтінку Cherry Mauve

Повелась на дизайн, ну дуже це красиво) Очікувала блиск напівпрозорого фіолетового коліру, отримала чорт зна що

Відтінок на свотчі гарний, але якщо перенести його на губи, зявиться павутинка, коли починаєш відкривати рота, сподіваюсь це зрозуміло😅

В тонкий шар все добре, він відчувається як крем для губ, не липкий, коліру майже не видно, губи трішки зволожує.

Якщо вам таке підійде- можу порадити, але якщо ви як і я чекали блиск, то ні( правда не знаю як поводять себе інші відтінки.