MAXIMOVA🌷

Ідеальна палетка на кожен день!👌

Ідеальна палетка на кожен день!👌

Отож, ви зрозуміли - цей відгук від людини, що не шарить в усих нюансах такої косметики. Та я вже склала свою думку і поділюсь з вами😎 У відео намагалась передати всю красу палетки💖

Пластикова коробочка, яку краще не впускати, вона доволі тендітна. Закривається щільно. Зверху була замотана в плівку.

Всі відтінки в палетці чудові! Вони дозволяють робити різноманітні нюдові макіяжі на щодень: матові або сяючі за настроєм. Думаю і вечірній мейк з ними вийде.

Працювати з ними одне задоволення! Трішки пилять матові коли набираєш на пензлик але не критично. Колір переноситься добре, гарно тушуються і не ставлять плям. Сяючі відтінки наношу пальчиком.

Фото робила на світлі та в тіні, щоб було видно ризницю відтінків.

Чотири матових відтінки з холодним підтоном. У верхньому лівому кутку сіяшка, яка гарно переливається. По центру блискітки, а справа тіні з шимером. Я б так їх описала😊

Нашаровувала пару раз тіні, щоб гарно було видно.

І на завершення скажу: раджу купити однозначно!!!👍🔥🔥🔥 Ціна-якість на висоті! І ця вдала покупка пробудила в мені бажання оновити декоративну косметику і кожна нова коробочка або тюбик піднімає настрій😁