Diksizavr

Огляд боксу від Makeup #testmakeupclub

Огляд боксу від Makeup #testmakeupclub

Мейкап знову нас радує, та дарує такі круті подарунки 😊.

Окремо хочу сказати про оформлення, воно чудове, особливо сподобалась листівка, тільки от Мейкап адресував її моєму чоловікові 😅. У боксі на мене чекали 5 повнорозмірних продуктів та набір пробників, але давайте по порядку...

Сироватка для обличчя

Max Factor Miracle Pure Skin Illuminating Serum👤

Вся інформація на упаковці англійською.

Сама ж сиворотка у склянній банці з дозатором піпеткою. Консистенція гелеподібна, з золотими перлинками, які розчиняються на шкірі при нанесенні. Запах, то взагалі окрема історія, бо він неймовірний😍 Щось таке ніжно-квіткове, яке хочеться вдихати вічність🪷

Основні активи:

1. Вітамін C ( м'яко освітлює шкіру, захищає від фотостаріння)

2. Ніацинамід( освітлення та запобігання пігментації, зволоження, антивіковий, протизапальний ефект ) .

Використання доволі економне, мені менше пів піпетки вистачає на все обличчя, сиворотка легко розприділяється, та надає моментальне і довготривале зволоження без ефекту плівки. Якщо переборщити з кількістю продукту, то обличчя буде липкувате, якщо нанести в міру, то за хвилину другу, первісна липкість зникає. Про пігментацію поки що нічого не можу сказати, але загалом сиворотка сподобалась, нових висипів не спровокувала, тому буду використовувати із задоволенням.

Огляд боксу від Makeup #testmakeupclub
Огляд боксу від Makeup #testmakeupclub
Огляд боксу від Makeup #testmakeupclub

Відтінок 02 Amou Rose

Ніжно-рожевий з легкою теплинкою. На свотчі намагалася максимально точно передати колір. Сам колір помади у соло, мені не дуже зайшов, а ось із тепло-коричневим олівцем по контуру вже набагато краще.

Помада у вигляді товстого механічного олівця, дуже зручно я вважаю. Без запаху.

На губи переноситься легко, не плешивить, не сушить, має гарний матовий фініш, комфортна. Стійкість середня, легкий перекус переживе, але повноцінний прийом їжі ні.

Скажу відразу сподобалась найменше із усього😔 Має незвичну силіконову щіточку трансформер, перше положення орієнтоване на довжину, друге на об'єм.

У мене нажаль, ефект від обох щіточок плюс мінус однаковий🥺 На вії лягає добре, без грудочок, є доволі непогане розділення, зовсім трохи подовжує, об'єму моїм віям не дає, підкручення також... Не осипається, добре тримається у спеку, знімається без проблем міцеляркою.

І начебто не погано, але за набагато менші гроші, я маю той же Евелін, який працює не гірше, а то і краще. Можливо просто треба дати їй трохи підсохнути? Подивимось...

Виробник: Україна 🇺🇦💪

Консистенція: рідкий кисіль)

Запах: дивний, не можу дібрати порівняння🫠

Використання та дія: наносила на п'ятки легкими масажуючими рухами, майже відразу засіб почав діяти, та знімати ороговілий шар шкіри. Дискомфорту під час процедури не відчула. Але більш грубу ороговілу шкіру він не візьме, дійсно як запевняє виробник, делікатний. Буду користуватись і надалі.

Має приємний, легкий, не нав'язливий аромат чогось ягідного🫐

Пробувала наносити майже відразу після гоління, неприємних відчутів, таких як печіння, подразнення не виявлено.

У порівнянні з іншими схожими засобами, цей сохне доволі швидко. Плям на одязі не лишає. Потовиділення не зменшилось, але свої 24 години повністю відпрацював, захищаючи від неприємного запаху!

Відразу попереджую, що запах на любителя!

Derma E Crepey Skin Pre-Treatment Exfoliating Scrub

Доволі делікатний скраб , шкіра після нього чиста та гладенька, алергії не викликав.

Derma E Crepey Skin Repair Treatment

Використовувала для рук, хоч засіб і заявлений як віковий, та я не бачу нічого страшного у тому щоб протестувати на собі, тим більше, що віддати комусь на затест не маю змоги🥺

Крем дуже поживний, густий, добре зволожив мої пересушені руки.

Derma E Firming DMAE Moisturizer

Сподобався найбільше. Наносила на обличчя, шкіра після нього ніжна, та зволожена, відчуття плівки, липкості не має.

Derma E Ultra Lift DMAE Concentrated Serum

Сиворотка для обличчя, непогана, добре зволожила лице, алергії не викликала.

Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Moisturizer

Крем для обличчя, на обличчі лежить плівкою через 10 хвилин не витримала і змила. Не сподобався.

Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Serum

Сиворотка, гарно зволожила, швидко увібралася шкірою. Алергії не викликала.

Так як це пробники, то я не можу залишити розгорнутий відгук про засіб використавши його тільки раз. Тому лише загальні враження, і проби на алергію.

Дякую за увагу , бережіть себе 🤗💙💛