Детальний огляд боксу від MakeUp #testmakeupclub

Детальний огляд боксу від MakeUp #testmakeupclub

Дуже цікаве наповнення, величезна подяка, за змогу протестувати усі ці продукти!

Дуже люблю продукцію від іспанського бренду Bebe Laboratorios, але антиперспірант їх пробувала вперше.

Це кульковий антиперспірант. Він має приємний легкий аромат. По консистенції це наче прозора водичка, яка гарно поглинаається, не залишаючи і сліду. Гарно працює на протязі усього дня, та захищає від запаху поту. На одязі слідів не залишає

.

Не містить консервантів, спирту та має гарний склад.

Мені дуже сподобався!

Дуже гарна, на вигляд сироватка, її можна одразу придбати тільки за її красу))

У скляній баночці безліч меленьких золотистих кульок, наче космос.

Зручна упаковка зі скляною піпеткою.

Сироватка з ніацинамідом та вітаміном С.

  • Вітамін С стимулює синтез колагену та еластану.
  • Ніацинамід освітлює шкіру, додає упрогості та еластичності шкірі,
    бореться із запаленнями та висипаннями шкіри.
  • На 95% складається з компонентів натурального походження.

Сироватку наносила 2 рази на день, ввечері і зранку. Мені подобається, вона дуже добре зволожує шкіру, не скочується. Залишає липкий слід, але це нормально, сироватка залишає липкість якщо в ній висока концентрація активних інгредієнтів, я перекриваю сироватки кремом і все ок!

Туші для вій від Max Factor мені раніше дуже подобались, особливо 2000 Calorie.

Masterpiece 2 In 1 Lash WOW – гарний дизайн, цікава функція у туші…вона подовжує вії, а якщо є бажання збільшити об’єм, треба кінчик тюбіка повернути і щіточка скручується, стає меншою і збільшує об’єм вій.

Має силіконову щіточку, як я і люблю, не водостійка, не осипається, це дуже добре…але..

В мене ну дуже багато часу йде на то шоб зробити гарні вії і це мені не подобається, так, вона подовжує вії, робить обєм , але треба дуже довго їх фарбувати, декілька шарів наносити…і все одно не має того вау ефекту, який є після моїх улюблених тушей. Можливо їй треба деякий час щоб розмалюватись (таке буває у нових тушей), але поки що …ефект є, але не вау.

Одразу скажу, від помади я у захваті! Я дуже люблю помаду у вигляді олівця, які не треба точити.

Помада у відтінку 02 Amou-Rose (кохана роза) це гарний нейтральний відтінок, який багатьом підійде.

Помада дуже м’яко та делікатно розподіляється по шкірі, вона матова, губи зовсім трошки сушить, приємно відчувається і досить довго тримається.

Для фото помаду наносила без олівчика, щоб показати чистий колір помади.

Засіб делікатно усуває ороговілий шар шкіри, надає пом'якшувальну дію, стимулює процеси оновлення шкіри, надає їй гладкості, шовковистості та доглянутого вигляду.

Я в захваті від цього пілінгу!

Він має дуже приємний аромат, мені він ну дуже нагадує памело, не хімозний, а натуральний аромат!

По консистенції це легкий водянистий гель рожевого кольору.

Гель дуже гарно працює …знімаючи ороговілий шар шкіри і не забуваймо обов’язково зволожити шкіру, після процедури.

Шкіра гладенька, мяка, більш сяюча!

Чому раніше я не робила такі процедури для ручок та ніг??!!)

Дуже рекомендую спробувати!!

Derma E Ultra Lift DMAE Concentrated Serum

Концентрована ультраліфтинг-сироватка з ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом і сливою какаду

Голубого кольору, має ледь помітний приємний свіжий аромат, гарно вбирається майже не липка. По консистенції схожа на водичку, дуже рідка.

Derma E Firming DMAE Moisturizer

Зволожувальний ультра-ліфтинг крем з ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом та зливою какаду для пружності шкіри

Дуже легкий та приємний по консистенції крем. Залишає легкий липкий шар.

- має у складі коензим Q10, гіалуронову кислоту та кераміди;
- підтримує оптимальний рівень вологи;
- відновлює природне сяйво;
- підвищує тонус тканин;
- знімає набряклість та сліди втоми;
- стимулює синтез колагену та еластину;
- олії лаванди та жожоба мають поживну дію.

Derma E Deep Wrinkle Peptide Serum

Зволожувальна сироватка від глибоких зморщок

По консистенції більш щільний ніж lift dmae, тілесного кольору, залишає ледь помітну липкість шкіри.

Derma E Advanced Peptides And Collagen Moisturizer Cream

Зволожувальний пептидний крем проти глибоких зморщок

містить два найбільш ефективних та дієвих пептиди, які відомі сьогодні науці. Пептид Matrixyl synthe'6 стимулює вироблення колагену, який забезпечує відновлення епідермісу. А пептид Argireline, в свою чергу, сприяє розслабленню м'язів обличчя і розгладжує мікрорельєф шкірного покриву.

Крем теж не білий, а з додаванням краплинки коричньового кольору. По консистенції дуже ніжний і приємний.

Derma E Crepey Skin Pre-Treatment Exfoliating Scrub

Відлущувальний скраб для відновлення тургору шкіри

Ефективність застосування забезпечується солями Мертвого моря і фруктовими альфа-гідроксікислотами, рослинними екстрактами і оліями. Скраб видаляє верхній ороговілий шар епідермісу, стимулює процеси регенерації, оновлює і омолоджує шкірний покрив.

Скраб, по консистенції, більше схожий на густий гель для вмивання. Коли росподіляєш по шкірі також враження, що це гель, але відчуваються дуже малесенькі, я б навіть сказала мікро скрабуючі часточки, їх майже непомітно.

Після вмивання шкіра гладенька, посвітлівша, більш сяюча. Мені дуже сподобався скраб.

Derma E Crepey Skin Repair Treatment

Антивіковий засіб для відновлення шкіри

Антивіковий засіб для відновлення шкіри бренда Derma E — справжній б'юті-коктейль, тому його збалансована формула розроблена на основі екстрактів сливи, журавлини та яблука, вітамінів A і E, альфа-гідроксикислоти і кофеїну, ДМАЕ (диметилетаноламін), мідних пептидів та ресвератролу, дію яких посилюють масла ши, какао, олії сливи, жожоба, лаванди, алантоїн, пантенол. Завдяки високій концентрації активних компонентів засіб відновлює тургор шкіри, покращує стан молекул колагену, насичує поживними речовинами, підвищує пружність й еластичність шкірного покриву, розгладжує і пом'якшує його.

Крем густий, плотний, дуже добре вбирається, використовувала його після скрабу, шкіра дуже задоволена))

Ні один з продуктів не визвав аллегії!

Ця косметика мені сподобалась своюїм гарним складом та тим, що склад на основі органічної сировини! Гарно підібрана парфумована композиція, вона ледь помітна, але дуже приємна, та ненав’язлива.