DARIIAKOVACH

ПОДАРУНКОВИЙ БОКС-ТИ МІЙ

ПОДАРУНКОВИЙ БОКС-ТИ МІЙ
ПОДАРУНКОВИЙ БОКС-ТИ МІЙ
ПОДАРУНКОВИЙ БОКС-ТИ МІЙ

Конкурс де можна було виграти такий бокс,я пропустила(

Але моє мене знайшло!

Окремо розповім про замовлення,яке я зробила і отримала цей бокс)

Спойлер: Бокс мене порадував і засмутив одночасно..

Отже почну з того,що порадувало. А це 4 НАДстійкі помади,в різноманітних кольорах,які знадобляться на всі випадки життя. Кожна по-своєму гарна і яскрава.

Колір темно теплий) Він підійде абсолютно всім,якщо його правильно нанести

Зачекайте,не йдіть з посту😄 Я кажу про інтенсивність,я теж не гуру у малюванні губ. Справа виключно у інтенсивності. Комусь ідеально підійде прям з тюбику увалити супер соковиті губи,а комусь достатньо 2-х крапок і тушування пальчиками

Це стосується всіх кольорів і взагалі всіх помад.

Я не відкрила щось нове,але мене рятує така техніка якщо раптом не вгадала з кольором

Цей відтінок досить універсальний,його можна і на вечір прогулятись,і вдень на роботу,і на шопінг легко нанести

Він точно мій фаворит

Як щодо не менш гарного,але з розовинкою?

Не всім такі відтінки підходять, (наприклад моїй мамі-ні)

Але якщо нанести злегка пальчиком-це вже зовсім інакша картина)

Мені він подобається своєю ляльковістю. Сиворити з ним такий собі Барбі образ на прем’єру-чому б ні?)

Я люблю персики і відтінки помаранчевого. Але не всі відтінки персикові мені підходять)

Так сталось і з цим. Але я знайду «свій» відтінок,свій «натиск»,бо колір дуже ніжний і гарний. У мене є схожий від karaja, але він трохи глибший за відтінком

Дівчата,які люблять теплий нюд без розовинки-зацінять 15 номер

Господи,до чого ж гарний червоний

Я завжди мріяла знайти ідеальний червоний для губ,мені здається-це він

Я люблю коли червоний віддає малиновим,а не чорним.Коли він йде в розовинку,коли не занадто холодний.

А стійкий-я ледь відтерла😄

Дуже соковитий колір.

У мене,чесно,з’явилось натхнення зробити 4 різних образи з ними. Я думаю,я зроблю це згодом)

А розчарування-це туш. Ні,не сама туш за якістю. Я таку вже мала,або подібну. Я знаю,як вона має малювати. Вона прийшла без обгортки. Без жодної наліпки (як помади наприклад)

І враження,що вона або суха,або нею вже намалювати сотні вій.

Тому зробити гарних вій мені просто не вдалось. Термін до 25 року. На жаль,я засмучена цим фактом.

Але це не відміняє того,що туші у мейбелін хороші.

Ось і все,дівчата,як ваші враження,хто має такі,хто замовив? Сподобалось чи не дуже?