Yuriivna

Подарунковий бокс від Makeup

Подарунковий бокс від Makeup

Всім доброго дня!Отримала вчора подарунковий бокс Pharmaceris.Цей виробник потрапляв мені на очі,але особисто я не знайома з ним.Маю надію,що знайомство буде приємним з польським брендом.Згадала,що бачила Pharmaceris в аптеці,коли розглядала вітрини,але чомусь не наважилась придбати.

Насправді неочікувала на перемогу,але це сталося,і це була приємна несподівана новина)Тому хочу додати слова подяки Makeup за проведення класного челенджу про 5 літніх б'юті-лайфхаків,це був дуже інформативний та корисний челендж.І також дякую за можливість отримувати подарунки та можливість тестувати різноманітну косметику.

  • Що є у боксі?
  1. Пінка для вмивання
  2. Зволожуючий крем з СПФ 20
  3. Скраб для шкіри голови
  4. Шампунь для чутливої шкіри голови
  5. Мінеральний матуючий флюїд з СПФ 30 (№20 natural)
  • Пінка являє собою ніжний кисневий коктейль,пінка підходить для чутливої шкіри обличчя.На даний момент в мене є тільки гелі для вмивання,ось і буде пінка.У складі є екстракт жимолості,він має тонізуючі та протизапальні властивості
  • Зволожуючий крем з СПФ 20.Гарне зволоження влітку важлива складова догляду за обличчям,великий плюс ще в тому,що тут є СПФ.Цікаво чи підійде моєму типу шкіри.
  • Мінеральний матуючий флюїд.Для мене головним словом у цьому засобі є матуючий,тому що матування для мене завжди перевага.По першому враженню флюїд дещо темнуватого кольору,в мене шкіра світла,але спробувала поки що на руці,почекала декілька хвилин,добре розтерла,і флюїд наче реально підлашувався під мій тон.Хочу спробувати вже на шкірі обличчя та написати детальний допис та зрозуміти,як він буде себе поводити на шкірі протягом дня.
  • Скраб для шкіри голови.Взагалі пілінги та скраби дуже люблю,для мене це складова догляду за жирною шкірою голови.Я вже встигла цей скраб відкрити,цікаво було подивитися на текстуру.Декілька хвилин знадобилося,щоб зрозуміти як скористатися дозатором.Потім зрозуміла,що треба прокрутити,доречі дуже зручно.Покрутила він закрився,покрутила в іншу сторону він відкрився.Я думаю,що скоріше всього скраб не протече у дорозі,якщо його брати з собою.Видавлюється з туби він добре,скраб має видимі часточки абрикосових кісточок.Детальний огляд буде окремо,тому поки буду тестувати.
  • Шампунь для чутливої шкіри голови. Взагалі я використовую шампуні саме для свого типу шкіри,але мені потрібно чергувати ці шампуні з шампунем саме для чутливої шкіри голови,бо якщо мити шампунем постійно для жирної шкіри голови,вона пересушується і починає ще більше виділяти себуму,тому хоч один шампунь для чутливоїї шкіри голови,але він має бути.Я купляла Vichy(заспокійливий шампунь),але можливо я спробую Pharmaceris і він стане гарною заміною.
Подарунковий бокс від Makeup