katebondarrrenko

Стійкі помади Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Стійкі помади Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійкі помади Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійкі помади Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Життя цікаве. Я дуже сильно хотіла такий бокс, і засмутилась, коли його не виграла. Але думаю: "А чому б не піти, та й не купити собі таку помаду". Так я і зробила. Аж тут ця акція, і я без роздумів лечу оформляти замовлення.

Як я говорила раніше, така помада в мене вже є, і я досить часто нею користувалась, тому можу сказати пару слів (а може і не пару).

Основні характеристики:

  • Упакування та об'єм: мені дуже подобається дизайн упаковки, витриманий стиль, ось ці написи тощо. Виглядає стильно. Сам пластик досить тривкий, міцний. Я часто носила помаду в сумочці, і вона виглядає як нова. Ніяких потертостей чи подряпин. Об'єм продукту 4,2 мл.
  • Аромат: помада пахне приємно, солодкувато, ніби якісь цукерки. Стандартний запах, нічого незвичайного.
  • Текстура: приємна, ніжна. Не можу сказати, що помада рідка, але й не кремова, щось між цим. За один свайп отримуємо повну передачу кольору. На губах відчувається приємно, не сушить та не липне. Фініш - глянцевий, проте якщо його зняти, залишиться матовий тінт.
  • Стійкість: ця помада однозначно виграє серед своїх "колег". У мене вона трохи відбивається, особливо червоні відтінки, але якщо порівняти...Небо і земля. А якщо зняти липкий шар і залишити лише матовий тінт - взагалі залізобетонна стійкість. Помада не липне, не розмазується. Спокійно переживе похід до кав'ярні, перекус, маленький чи не дуже.
  • Застосування: гарно струшую та наношу, попередньо пропрацювавши контур олівцем для губ. Помада має зручний аплікатор, ідеальна форма виходить одразу. Якщо червоний - можу трішки поправити пензлем з консилером, адже саме цей колір любить чітку форму.

Тепер детальніше про кольори.

Стійкі помади Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійкі помади Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Теплий нюд. Ніби класний колір, звичний, але я поки не розумію, чи підходить такий саме мені. Це покаже тільки час.

Напевно, найнезвичайніший колір. Рожевий, ніби віддає трохи фіолетовим, а з іншого боку - цілком носибельний. Залишається лише підібрати образ, де ця помада стане останнім, завершаючим кроком, що зробить його ідеальним.

Цей колір у мене вже був. Поки що, це мій фаворит! Темний, коричнево-червоний нюд. Виглядає дуже стильно, дорого та незвичайно.

Досить цікавий яскравий червоний. Проте не класичний. У цьому відтінку відчувається вагома "розовинка".

Ще раз дякую MakeUp Club за можливість спробувати цей продукт, ще й у таких різноманітних відтінках. Помада гідна уваги однозначно!