Pryk Lesia

Як зберегти волосся чистим довше або ще один спосіб використання тоніка від The Ordinary🤍

Як зберегти волосся чистим довше або ще один спосіб використання тоніка від The Ordinary🤍

Я вже розповідала про мої фаворити від The Ordinary (тут можна прочитати: https://club.makeup.com.ua/post/10798/) і між ними був всім відомий тонік з гліколевою кислотою,але надивившись багато відео з TikTok,знайшла ще один крутий спосіб його використання - як пілінг для шкіри голови.

Гліколева кислота :

  • відлущує ороговілі частинки;
  • прибирає та регулює надлишок шкірного сала;
  • налагоджує приплив крові до волосяних фолікулів.

Наношу його за пів години до миття голови і роблю легкий масаж(можна масажною щіткою або руками),результат дуже крутий,голова справді на один день довше залишається чистою,і бонусом - гарний обʼєм . Чергую цей метод через одне миття.Скільки я не купляла різних шампунів з ментолом і без ,такого результату не було.

Доречі дівчата під відео писали,що такий спосіб добре прибирає лупу .(на рахунок цього стверджувати не можу,бо в мене її нема)

А взагалі в цього тоніка так багато способів використання,я ще всіх не пробувала ,але можливо комусь знадобиться :

  • від тріщин на пʼятах;
  • «гусячої» шкіри ;
  • освітлення підмишок;
  • від врослого волосся .

Одним словом ,що ви зараз бачите перед собою? Скарб😅